Utropspris
Piedestal, 1800-tal, H=49
nr. 748916
175 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 7h, 57m, 43s
Spegel, 1900-talets slut, 157 X 70 cm
nr. 748325
150 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 6h, 1m, 43s
Fåtölj, 2000-tal, tillverkad av behandlad juteväv, B=54
nr. 748575
150 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 6h, 25m, 43s
Kontorsstol, Dan Form, skinn, B=57
nr. 748579
150 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 6h, 31m, 43s
Symaskinsunderrede med stenskiva, H=74 65x65
nr. 748591
150 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 6h, 35m, 43s
Matbord, 1960-tal, teak, 120 X 80 X 74 cm, 2 utdragsskivor
nr. 749097
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 7h, 43m, 43s
nr. 749100
150 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 7h, 49m, 43s
Soffor, 2 st + soffbord, rotting, 1900-talets slut, L=128
nr. 749109
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 8h, 3m, 43s
Skinnfåtöljer 2 st, 1900-talets andra hälft, bredd 110 cm
nr. 749208
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 7h, 42m, 43s
nr. 748259
125 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 7h, 23m, 43s
Gungstol, 1900-talets mitt, björk, bredd 58 cm
nr. 748279
125 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 7h, 39m, 43s
nr. 748316
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 8h, 21m, 43s
Karmstolar ett par, bambu och rotting, 1900-talets slut
nr. 748321
125 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 5h, 53m, 43s
Skänk/disk, 1900-talets tidigare hälft, H=90 L=166 B=66
nr. 748569
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 6h, 13m, 43s
Skåp, 1700-tal, ek, 145 X 42 X 63 cm
nr. 748781
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 5h, 55m, 43s
Väggskåp, ek, 1900-talets senare hälft, H=70 B=51
nr. 748788
125 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 5m, 43s
Pall, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft, höjd 42 cm
nr. 748168
100 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 35m, 43s
Skrivbordsstolar 2 st, "Detroit" JOHANSON DESIGN, kromad metall och skinn
nr. 748228
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 7h, 5m, 43s
Spegel 1930/40-tal, blästrad dekor, 94 X 42 cm
nr. 748309
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 8h, 7m, 43s
nr. 748337
100 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 6h, 17m, 43s
nr. 748400
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 6h, 47m, 43s
Kryddhylla , Reda, 39 X 23 X 22 cm + en lös kryddburk Boet
nr. 748461
100 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 7h, 55m, 43s
Stolar, 4 st, ek, 1900-talets senare hälft
nr. 748513
100 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 6h, 3m, 43s
Trädgårdsstolar 4 st, furu, hopfällbar + bord i teak
nr. 748726
100 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 7h, 9m, 43s