Utropspris
Fåtöljer ett par, Göte-Möbler, 1900-talets andra hälft, betsat trä och skinn, bredd 80 cm
nr. 751329
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 17h, 4m, 58s
Sminkbord, 1950-tal, senare bemålning, 95 X 107 X 44 cm
nr. 751456
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 16h, 17m, 58s
Soffbord 1960-tal, teak, senare hjul och bemålning på skivan, 160 X 60 X 54 cm
nr. 751458
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 16h, 19m, 58s
Karmstolar ett par + konsolbord, 1900-talets första hälft, mahogny, fast stoppad klädsel
nr. 751516
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 16h, 29m, 58s
Fåtölj, 1900-talets första hälft, bredd 77 cm
nr. 751518
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 16h, 31m, 58s
Fåtöljer, ett par, skinn, 1900-talets slut, B=67
nr. 751523
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 16h, 33m, 58s