Utropspris
Spegel, 1900-talets första hälft, 103 X 69 cm
nr. 748801
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 20h, 23m, 54s
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft, betsat trä, längd 82 cm
nr. 748811
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 20h, 27m, 54s
Massagebänk, ställbar, längd 200 cm
nr. 748828
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 20h, 37m, 54s
Satsbord 3 st, bambu, höjd 62 cm och lägre
nr. 748940
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 20h, 21m, 54s
Soffbord, 2000-tal, längd 150 cm
nr. 748943
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 20h, 27m, 54s
Karmstol, 1900-talets början
nr. 748944
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 20h, 29m, 54s
Sängbord, ett par, metall och glas, 1900-talets slut, B=48 B=42
nr. 749053
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 21h, 3m, 54s
Tamburmajor, H=177
nr. 749054
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 21h, 5m, 54s
Piedestal, 1800-tal, H=67
nr. 749056
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 21h, 7m, 54s
Arbetsstol, Stokke, ställbar
nr. 749080
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 21h, 29m, 54s
Matbord, 1960-tal, teak, 120 X 80 X 74 cm, 2 utdragsskivor
nr. 749097
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 21h, 51m, 54s
Byrå, 1800-tal, avlutad furu, 121 X 92 X 50 cm
nr. 749105
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 22h, 7m, 54s
Karmstolar, ett par, rokokostil, 1900-talets senare hälft, B=63
nr. 749108
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 22h, 9m, 54s
Soffor, 2 st + soffbord, rotting, 1900-talets slut, L=128
nr. 749109
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 22h, 11m, 54s
Byrå, ek, 1900-talets början, H=100 B=107
nr. 749110
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 22h, 13m, 54s
Tamburmajor, 1900-talets senare hälft, H=173
nr. 749115
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 22h, 17m, 54s
Soffbord med marmorskiva, underrede i metall, H=49 L=123
nr. 749130
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 22h, 25m, 54s
Karmstolar ett par 1800-tal, ek
nr. 749133
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 22h, 29m, 54s
Canapé 1800-tal L=186 cm
nr. 749518
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 22h, 2m, 54s
Salongsbord, 1800-tal, mahogny, längd 99 cm
nr. 749519
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 4m, 54s