Utropspris
Utställningsaffisch, Joan Miró, 1979, Fondation Maeght, 84 X 49 cm
nr. 748646
450 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 6h, 11m, 55s
Richard Ryan (född 1974) serigrafi, 6/250, 74 X 52 cm
nr. 748647
500 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 6h, 13m, 55s
Mikael Kihlman, etsning, 164/240, 33 X 28 cm
nr. 748724
125 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 6h, 15m, 55s
Sydd tavla 41 X 80
nr. 748720
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 6h, 26m, 55s
Saul Steinberg, litografi, 72 X 55 cm
nr. 748733
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 6h, 27m, 55s
Otydligt signerad olja på duk 44 X 53
nr. 748723
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 6h, 29m, 55s
Britt Frykstrand Fajersson akvarell 22 X 32
nr. 748727
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 6h, 30m, 55s
Otydligt signerad olja på duk 54 X 45
nr. 748728
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 6h, 31m, 55s
Hugo Borgström, olja på duk, 60 X 49 cm
nr. 748735
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 6h, 31m, 55s
Tavlor + spegel 42 X 48 och mindre
nr. 748731
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 6h, 32m, 55s
Birgitte Södergaard litografier 4 st 39 X 29
nr. 748737
175 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 6h, 33m, 55s
Hansen olja på duk 37 X 45
nr. 748759
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 6h, 49m, 55s
Otydligt signerad olja på duk 45 X 65
nr. 748763
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 6h, 52m, 55s
Lundström olja på duk 32 X 40
nr. 748764
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 6h, 53m, 55s
G Svensson olja på duk 45 X 54
nr. 748765
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 6h, 54m, 55s
Otydligt signerad olja på duk 39 X 69
nr. 748766
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 3m, 55s
nr. 748769
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 5m, 55s
Olle Svanlund, litografier, 2 ST, 31X24
nr. 748782
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 5h, 7m, 55s
Folke Dahlberg litografier/mapp 4 st 45 X 55 och mindre
nr. 748784
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 7m, 55s
Gerd Hector kanvastryck 95 X 95
nr. 748798
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 5h, 15m, 55s
Miniatyrtavlor + bordslampa mm
nr. 748815
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 5h, 27m, 55s
Olja på duk, oidentifierad konstnär, 50 X 34 cm
nr. 748826
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 5h, 37m, 55s
Niels Frederik Schiottz-Jensen (1855-1941) olja på pannå. Capri 1886, 39 X 27 cm
nr. 748832
1 600 kr
Utropspris: 5 000 kr
5d, 5h, 41m, 55s
Olja på duk, Köpenhamn, oidentifierad konstnär, 29 X 23 cm
nr. 748833
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 5h, 43m, 55s