Utropspris
Soffbord, 1900-talets andra hälft, glas och metall, 140 X 80 X 46 cm
nr. 747769
50 kr
Utropspris: 800 kr
47m, 7s
Kassaskåp, Diplomat, 4 nycklar, 52 X 46 X 41 cm
nr. 747767
650 kr
Utropspris: 800 kr
45m, 7s
Kassaskåp, Diplomat 100, 2 nycklar och kod medföljer, 102 X 58 X 62 cm
nr. 747765
350 kr
Utropspris: 1 500 kr
43m, 7s
Cafébord, 1900-talets andra hälft, gjutjärnsfot med laminatskiva, diameter 60 cm, höjd 73 cm,
nr. 747742
500 kr
Utropspris: 800 kr
27m, 7s
Stolar 4 st, Wood´s, 2000-tal, ommålade
nr. 747726
200 kr
Utropspris: 800 kr
17m, 7s