Utropspris
nr. 746476
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 5h, 56m, 6s
nr. 746477
125 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 5h, 58m, 6s
nr. 746478
950 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 6h, 0m, 6s
nr. 746481
3 900 kr
Utropspris: 8 000 kr
4d, 6h, 4m, 6s
Herrbetjänt på hjul, 1900-talets andra hälft, höjd 105 cm
nr. 746483
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 6h, 8m, 6s
Sybord med speldosa + sängbord, höjd 58 cm och lägre
nr. 746488
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 6h, 10m, 6s
Spegel, 1960-tal, ek, 120 X 45 cm
nr. 746491
125 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 6h, 12m, 6s
Fotpall, 1900-talets mitt, längd 55 cm
nr. 746501
550 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 6h, 16m, 6s
nr. 746507
600 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 6h, 18m, 6s
Stolar, 4 st, Italien, 1900-talets slut
nr. 746533
75 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 6h, 28m, 6s
Stolar, 8 st, 1900-tal, skinnklädsel
nr. 746545
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 6h, 32m, 6s
Lampbord, 1800-tal, H=78 B=58
nr. 746553
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 38m, 6s
Skåp med marmorskiva, 1800-tal, H=74 B=60
nr. 746555
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 40m, 6s
Ölbackar, 2 st, H=36 och mindre
nr. 746559
400 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 6h, 42m, 6s
nr. 746561
350 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 6h, 44m, 6s
Klaffbord, mahogny, 1900-talets tidigare hälft, H=74 L=121
nr. 746562
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 6h, 46m, 6s
Syskrin, 1950-tal, höjd 50 cm
nr. 746589
400 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 6h, 50m, 6s
nr. 746607
150 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 6h, 54m, 6s
Karmstolar 3 st, 1990-tal, bredd 63 cm
nr. 746613
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 6h, 56m, 6s
nr. 746614
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 58m, 6s
nr. 746615
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 7h, 0m, 6s
Galghängare med galgar, Ycki, 1950-tal, bredd 48 cm
nr. 746619
200 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 7h, 6m, 6s
Vägghylla, 1950-tal, 3 gavlar, 6 hyllplan, bredd 80 cm
nr. 746627
125 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 7h, 20m, 6s
Spegel, 1900-talets mitt, 117 X 84 cm
nr. 746641
125 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 5h, 16m, 6s