Utropspris
Karmstolar 2 st "Fuga" Lasse Pettersson, Swedese, 1990-tal
nr. 746802
50 kr
Utropspris: 500 kr
6h, 2m, 22s
Gungstolar 5 st, "Ellan" IKEA PS, design Chris Martin, kompositmaterial
nr. 746829
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 3h, 46m, 22s
Piedestaler 2 st, smide och gjutjärn, höjd 133 cm och lägre
nr. 746906
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 5h, 14m, 22s
Stolar 4 st metall läder
nr. 746964
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
3h, 47m, 22s
Golvljusstake, golvvas, bord i form av stop, höjd 58 cm och lägre
nr. 746992
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 3h, 50m, 22s
Hatthyllor 2 st 1950-tal, längd 97 cm och mindre
nr. 747009
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 4h, 24m, 22s
Väggfat, ett par, D = 50 + solspegel
nr. 747026
50 kr
Utropspris: 500 kr
4h, 7m, 22s
Satsbord med glasskivor, 3 st, 1900-talets slut, H=56 L=52
nr. 747093
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 5h, 12m, 22s
nr. 747135
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 5h, 26m, 22s
Matbord + 4 stolar ek, 2000-tal, bordet 140 X 95 X 74 cm
nr. 747137
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 5h, 28m, 22s
Fåtölj med fotpall, 2000-tal, konstskinn
nr. 747145
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 5h, 38m, 22s
nr. 747153
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 5h, 54m, 22s
Soffbord, furu, 140 x 80 H = 58
nr. 747156
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 4h, 49m, 22s
nr. 747162
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 6h, 6m, 22s
Soffbord, Piet Hein, Bruno Mathsson, bok och stål, 90 x 90, H = 63
nr. 747213
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 5h, 30m, 22s
Arkivskåp, 4 st olika modeller, 80 x 48, H = 132 och större
nr. 747215
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 5h, 32m, 22s
Matbord, 2 st, teak, 1950-60-tal, 135 x 85, H = 74 o mindre
nr. 747224
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 5h, 33m, 22s
Skriv-set + skrin, 1800-tal, Mahognyfanér, B=46 och mindre
nr. 747294
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 4h, 48m, 22s
Skrivbord och stol, 1900-talets slut, 136 X 64 X 77 cm
nr. 747335
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 3h, 47m, 22s
Barnstol
nr. 747348
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 5h, 6m, 22s
Stolar 4 st böjträ
nr. 747369
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 5h, 22m, 22s
Hylla, Ikea, 150 X 150 X 40 cm
nr. 747381
50 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 3h, 49m, 22s
Kista, 1800-tal, 107 X 68 X 47 cm
nr. 747386
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 5h, 22m, 22s
Vitrinskåp med belysning, Ikea, 188 X 45 X 42 cm
nr. 747391
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 5h, 26m, 22s