Utropspris
Skåp, allmoge, 1800-tal, senate bemålning, 189 X 103 X 40 cm
nr. 748206
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 7h, 14m, 29s
Stolar 2+1, sitthöjd = 65 & mindre
nr. 748231
0 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 27m, 29s
Karmstolar 4 st, Italien 1900/2000-tal
nr. 748256
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 8h, 12m, 29s
Hallmöbel 100 x 42, H = 64 m. spegel, H = 115, 1970-tal
nr. 748264
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 6h, 51m, 29s
Amerikakoffert, trä, 47 x 86, H = 51
nr. 748267
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 6h, 53m, 29s
Stolar 5 st, 1800-tal ek, klädda sitsar
nr. 748326
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 6h, 56m, 29s
Byrå, 1800-tal, mahogny, 89 X 50 X 94 cm
nr. 748417
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 7h, 56m, 29s
Stol 1950-60-tal
nr. 748491
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 6h, 48m, 29s
Soffa, 1960-70-tal, L = 182 + fåtölj
nr. 748535
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 7h, 23m, 29s
Soffa, textil, 1970-tal, L = 175
nr. 748536
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 7h, 24m, 29s
Soffa, trä och textil, gustaviansk stil, L = 142
nr. 748539
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 7h, 27m, 29s
Öronlappsfåtöljer, 2 st, 1950-60-tal
nr. 748540
0 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 7h, 28m, 29s
Bokhylla m. underskåp, björk, funkis, 134 x 40, tot H = 240
nr. 748541
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 7h, 29m, 29s
Serveringsvagn, 1900-talets senare hälft, H=61 L=70
nr. 748551
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 7h, 4m, 29s
Pianopall, 1900-talets mitt, längd 64 cm
nr. 748618
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 7h, 32m, 29s
nr. 748729
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 8h, 4m, 29s
Vitrinskåp, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, inbyggd belysning, 175 X 119 X 46 cm
nr. 748739
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 8h, 16m, 29s
Sekretär, 1900-talets senare hälft, H=104 B=110
nr. 748786
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 6h, 54m, 29s
Soffbord rokokostil 121 X 77 H=60
nr. 748794
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 6h, 55m, 29s
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft, betsat trä, längd 82 cm
nr. 748811
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 7h, 12m, 29s
Soffbord bok med glasskiva 70 X 70 H=45
nr. 748820
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 7h, 14m, 29s
Massagebänk, ställbar, längd 200 cm
nr. 748828
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 7h, 22m, 29s
Stolar ett par Swedese ek skinn
nr. 748840
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 7h, 27m, 29s
Karmstol, 1900-talets början
nr. 748944
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 7h, 14m, 29s