Utropspris
Soffbord + sängbord ek tot L=120 och mindre
nr. 747946
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 16m, 33s
Sideboard Gustaviansk stil 161 X 42 H=80
nr. 747951
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 14h, 20m, 33s
Vinställ för väggmontage, metall, 93x101
nr. 747986
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 27m, 33s
Fåtölj, 1800-tal, höjd 75 cm
nr. 747988
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 31m, 33s
Marmorpiedestal H=36,5
nr. 748001
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 14h, 56m, 33s
Skrivbordsstolar 2 st, "Detroit" JOHANSON DESIGN, kromad metall och skinn
nr. 748009
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 15h, 47m, 33s
nr. 748011
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 15h, 49m, 33s
nr. 748012
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 15h, 51m, 33s
Caféstolar 4 st, 1900-talets andra hälft, böjträ, sits och rygg klädda i galon
nr. 748016
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 15h, 53m, 33s
nr. 748017
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 15h, 55m, 33s
Pinnstolar 2 st, 1900-taöets början
nr. 748019
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 57m, 33s
Trädgårdsgrupp, KWA, bord + 4 stolar med dynor, betsad furu, bordets längd 150 cm
nr. 748024
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 16h, 1m, 33s
Karmstol, Rokoko-stil, 1900-talets andra hälft
nr. 748091
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 23m, 33s
Blompiedestal, stringtyp H=65
nr. 748126
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 14h, 45m, 33s
Brickvagn, 56 x 41, H = 67
nr. 748178
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 17m, 33s
Slagbord 1800-tal, L=178, B= 99 cm, H = 78
nr. 748181
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 15h, 20m, 33s
Sängbord 1900-talets mitt 45x30 H=55
nr. 748234
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 15h, 30m, 33s
Hylla funkis 60x35 H=56
nr. 748235
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 15h, 31m, 33s
nr. 748296
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 15h, 20m, 33s
Snurrfåtölj, 1980-tal, stålrör och skinn
nr. 746897
0 kr
Utropspris: 500 kr
15h, 7m, 33s
Bord på hjul, metall, H=52 L=82
nr. 747084
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 15h, 9m, 33s
nr. 747099
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 15h, 25m, 33s
Herrbetjänt med byxpress, höjd 100 cm
nr. 747152
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 15h, 59m, 33s
Byrå, 1900-talets senar hälft, H=70 B=50
nr. 747161
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 16h, 11m, 33s