Utropspris
Arkitekthurts, 1900-talets andra hälft, 110 X 77 X 60 cm
nr. 747453
200 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 7h, 50m, 40s
barnstol, sitthöjd = 83
nr. 747471
200 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 6h, 26m, 40s
Kökssoffa L=128
nr. 747947
200 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 6h, 8m, 40s
Lampbord, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=56 D=50
nr. 747092
175 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 7h, 8m, 40s
Byrå, m. marmortopp, 3 lådor, 65 x 30, H = 67
nr. 747226
175 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 33m, 40s
Skrivbordsstol, ek, 1900-talets första hälft
nr. 747289
175 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 6h, 18m, 40s
Kökssoffa, 1800-tal, längd 152 cm
nr. 747404
175 kr
Utropspris: 800 kr
5h, 57m, 40s
Kassaskåp, Diplomat, 2-nycklar, 64 X 50 X 53 cm
nr. 747498
175 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 5h, 48m, 40s
Barnstolar, ett par, m. fällbart skydd, plast och textil
nr. 747547
175 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 6h, 1m, 40s
Snurrfåtölj 1970-tal
nr. 747737
175 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 6h, 16m, 40s
Marmorpiedestal H=36,5
nr. 748001
175 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 47m, 40s
Blomsterbord 2 st, 1960-tal, teak, längd 85-140 cm
nr. 748303
175 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 7h, 17m, 40s
Skrivbord, elektriskt höj- och sänkbart, 200 x 80
nr. 747448
150 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 6h, 15m, 40s
Klappstolar 8 st + bord 2 st, Ikea
nr. 747783
150 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 7h, 20m, 40s
Spegel Gustaviansk stil H=74
nr. 747917
150 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 5h, 50m, 40s
Sängbord 1900-talets mitt, mahogny B=48 H=55
nr. 748112
150 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 28m, 40s
Piedestal på hjul, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, höjd 105 cm
nr. 746875
125 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 36m, 40s
Piedestal och bord, smide, med kakelplattor, höjd 54 cm, 2000-tal
nr. 746899
125 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 2m, 40s
Stol, Italien, 1900-talets andra hälft, mässing
nr. 747073
125 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 6h, 56m, 40s
Satsbord med glasskivor, 3 st, 1900-talets slut, H=56 L=52
nr. 747093
125 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 7h, 10m, 40s
Trädgårdsbord 2 st, 2000-tal, 70 X 70 X 73 cm
nr. 747141
125 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 7h, 28m, 40s
Pigtittare, H = 68, B = 47
nr. 747306
125 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 6h, 28m, 40s
Fåtölj galon 1960-tal
nr. 747379
125 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 7h, 28m, 40s
Köksö trä & kakel, 49x38 H=87
nr. 747724
125 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 6h, 5m, 40s