Utropspris
Solstol
nr. 748248
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 41m, 2s
Bokhylla, "Niklas", IKEA, 1980-tal, 86 x 43, H = 183
nr. 748261
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 16h, 48m, 2s
Bord på hjul, rostfritt 60x50 H=81
nr. 748341
100 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 17h, 20m, 2s
Byrå, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=87 B=95
nr. 747128
75 kr
Utropspris: 800 kr
18h, 28m, 2s
Skåp, bonad björk, 1900-talets första hälft, 181 X 120 X 53 cm
nr. 747163
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
19h, 14m, 2s
Bord böjträ 115 X 75 H=73
nr. 747373
75 kr
Utropspris: 800 kr
18h, 32m, 2s
Spegel, 1900-talets andra hälft, 119 X 90 cm
nr. 747466
75 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 19h, 16m, 2s
nr. 747606
75 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 18h, 16m, 2s
Tidningsställ med askfat 1950-60-tal H=71
nr. 747673
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 17h, 56m, 2s
Stolar 4 st, Wood´s, 2000-tal, ommålade
nr. 747726
75 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 17h, 34m, 2s
Trädgårdssoffa, 1900/2000-tal,, gjutjärn, plast och trä, längd 125 cm,
nr. 747831
75 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 19h, 12m, 2s
Spegel med belysning H= 70 + stegpall
nr. 747851
75 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 18h, 22m, 2s
Skrivbord med bokhyllor, teak, 1900-talets senare hälft, L=241 B=52 H=174
nr. 747903
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
18h, 51m, 2s
Sängbord furu ett par
nr. 747940
75 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 17h, 9m, 2s
Korgstol + pelarbord
nr. 747945
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 17h, 14m, 2s
Matgrupp Gustaviansk stil, bord D=110 + ilägg a59 H=74 och 4 stolar
nr. 747950
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 17h, 18m, 2s
Spegel B=79
nr. 747956
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 17h, 23m, 2s
Spegel Gustaviansk stil H=64
nr. 747965
75 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 17h, 31m, 2s
Klaffbord, avlutad furu, 1800-tal, H=75 L=104
nr. 747979
75 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 18h, 18m, 2s
Vinställ för väggmontage, metall, 93x101
nr. 747986
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 18h, 26m, 2s
Piedestaler, ett par, smide, H=68
nr. 747991
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 18h, 36m, 2s
Bord, trä metall & diabas, D=140 H=77
nr. 747994
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 17h, 48m, 2s
Caféstolar 4 st, 1900-talets andra hälft, böjträ, sits och rygg klädda i galon
nr. 748016
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 18h, 52m, 2s
nr. 748017
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 18h, 54m, 2s