Utropspris
nr. 747135
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 6h, 22m, 16s
Bord böjträ 115 X 75 H=73
nr. 747373
75 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 6h, 22m, 16s
Vitrinskåp med belysning, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=185 B=97
nr. 747133
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 6h, 20m, 16s
Byrå, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=87 B=95
nr. 747128
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 6h, 18m, 16s
Stolar 4 st böjträ
nr. 747369
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 6h, 18m, 16s
Matgrupp, bord D=110 H=75 + 4 stolar
nr. 747368
200 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 6h, 17m, 16s
nr. 747100
350 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 6h, 16m, 16s
nr. 747099
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 6h, 14m, 16s
Skåp Kina 1900-taleta andra hälft 125 X 69 H=190
nr. 747362
400 kr
Utropspris: 5 000 kr
2d, 6h, 12m, 16s
Serveringsbord + hurts/sängbord, B = 67, H = 51 o mindre
nr. 747359
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 6h, 10m, 16s
Satsbord med glasskivor, 3 st, 1900-talets slut, H=56 L=52
nr. 747093
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 6h, 8m, 16s
Skolstolar med skrivskiva 17st
nr. 747357
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 6h, 8m, 16s
nr. 747356
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 6h, 7m, 16s
Lampbord, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=56 D=50
nr. 747092
175 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 6h, 6m, 16s
Bord på hjul, metall, H=52 L=82
nr. 747084
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 5h, 58m, 16s
Tamburmajor, 1900-talets slut, mässing och sten, H=184
nr. 747079
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 5h, 56m, 16s
Stol, Italien, 1900-talets andra hälft, mässing
nr. 747073
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 5h, 54m, 16s
Paraplyställ, gjutjärn, 1900-talets senare hälft, H=70
nr. 747072
800 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 5h, 52m, 16s
Drinkvagn, 1900-talets slut, H=72 L=81
nr. 747071
300 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 5h, 50m, 16s
Vitrinskåp Gustaviansk stil med belysning 88 X 38 H=153
nr. 747333
350 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 5h, 49m, 16s
Stolar rokokostil ett par
nr. 747330
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 5h, 48m, 16s
Trädgårdsstolar ett par, 2000-tal, stapelbara
nr. 747014
500 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 5h, 28m, 16s
Stolar, 6 st, allmogestil
nr. 747308
75 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 5h, 28m, 16s
Bockbord, furu, 1900-tal, 205 x 108, H = 76
nr. 747307
1 300 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 5h, 27m, 16s