Utropspris
Barnbänk, B = 90, H = 53
nr. 747549
450 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 9m, 12s
Spegel 1800-tal 74x87
nr. 747720
450 kr
Utropspris: 1 200 kr
1d, 12h, 7m, 12s
nr. 747742
450 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 12h, 42m, 12s
Fåtölj, Yngve Ekström Swedese, 1950-tal, teakfanér, fårskinn
nr. 748421
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 13h, 2m, 12s
Fåtöljer ett par, 1900-talets andra hälft, plyschklädsel, bredd 95 cm
nr. 747514
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
12h, 0m, 12s
Kökssoffa L=128
nr. 747947
400 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 14m, 12s
Bord, trä metall & diabas, D=140 H=77
nr. 747994
400 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 12h, 46m, 12s
Herrbetjänter, ett par, H=106
nr. 748503
400 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 11h, 44m, 12s
Trädgårdsgrupp, KWA, bord + 4 stolar med dynor, betsad furu, bordets längd 150 cm
nr. 748024
350 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 13h, 58m, 12s
Sideboard Gustaviansk stil 161 X 42 H=80
nr. 747951
300 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 12h, 17m, 12s
Skåp, 1900-talets mitt, H=114 B=101
nr. 747985
300 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 13h, 22m, 12s
Soffbord, 1950-tal, 97 X 55 X 60 cm
nr. 748169
300 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 13h, 28m, 12s
Gungstol "Bohem" Lena Larsson, Nesto, 1960-tal
nr. 748280
300 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 13h, 32m, 12s
Sidobord ett par, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, höjd 64 cm
nr. 747626
250 kr
Utropspris: 600 kr
13h, 46m, 12s
Pall 1950-60-tal D=46 H=44
nr. 747665
250 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 46m, 12s
Campingset
nr. 747853
250 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 13h, 21m, 12s
Spegel Gustaviansk stil H=74
nr. 747917
250 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 11h, 56m, 12s
Pinnstolar 2 st, 1900-taöets början
nr. 748019
250 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 13h, 54m, 12s
Barnstolar, ett par, m. fällbart skydd, plast och textil
nr. 747547
200 kr
Utropspris: 500 kr
12h, 7m, 12s
Pinnstolar 3st bla Nesto
nr. 747707
200 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 56m, 12s
Snurrfåtölj 1970-tal
nr. 747737
200 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 12h, 22m, 12s
Kassaskåp, Diplomat 100, 2 nycklar och kod medföljer, 102 X 58 X 62 cm
nr. 747765
200 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 12h, 58m, 12s
Klappstolar 8 st + bord 2 st, Ikea
nr. 747783
200 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 13h, 26m, 12s
nr. 747784
200 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 13h, 28m, 12s