Utropspris
Bordsspegel, Glasmäster Markaryd, 1960-tal, höjd 44 cm
nr. 748335
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 14h, 7m, 16s
nr. 748337
100 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 9m, 16s
Byrå, furu, 1990-tal, 82 X 86 X 37 cm
nr. 748397
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 37m, 16s
nr. 748400
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 14h, 39m, 16s
nr. 748405
125 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 41m, 16s
nr. 748409
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 14h, 47m, 16s
Byrå, 1800-tal valnöt, 92 X 47 X 95 cm
nr. 748410
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 49m, 16s
Karmstol, ek, klädd sits, 1800-talets slut
nr. 748411
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 51m, 16s
Klaffbord + 4 klappstolar, teak, 2000-tal, bordet 130 X 70 X 72 cm
nr. 748412
350 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 53m, 16s
Byrå, 1800-tal, mahogny, 89 X 50 X 94 cm
nr. 748417
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 55m, 16s
Fällbord, 1800-tal, skiva i masurbjörk, diameter 72 cm
nr. 748419
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 14h, 59m, 16s
Skrivbordsstol, 1900-talets mitt, björk, klädd och stoppad sits och rygg
nr. 748420
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 15h, 1m, 16s
Fåtölj, Yngve Ekström Swedese, 1950-tal, teakfanér, fårskinn
nr. 748421
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 15h, 3m, 16s
Stolar, 20 st, stapelbara
nr. 748423
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 15h, 7m, 16s
Skinnfåtöljer 2 st, 1900-talets andra hälft, bredd 110 cm
nr. 749208
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 15h, 34m, 16s
Spegel, 1900-talets mitt, 109x46
nr. 748459
125 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 15h, 43m, 16s
Kryddhylla , Reda, 39 X 23 X 22 cm + en lös kryddburk Boet
nr. 748461
100 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 15h, 47m, 16s
Herrbetjänter, ett par, H=106
nr. 748503
400 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 13h, 45m, 16s
Sideboard, teak, Hugo Troeds, L129 H71 D44 cm, ommålad
nr. 748509
450 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 13h, 49m, 16s
Matbord, teak, 2 iläggsskivor, 1900-talets senare hälft, H=74 L=109-200
nr. 748512
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 13h, 53m, 16s
Stolar, 4 st, ek, 1900-talets senare hälft
nr. 748513
100 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 13h, 55m, 16s
Serveringsvagn, 1900-talets senare hälft, H=61 L=70
nr. 748551
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 14h, 3m, 16s
Skänk/disk, 1900-talets tidigare hälft, H=90 L=166 B=66
nr. 748569
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 14h, 5m, 16s
Bänkar, ett par, "Molger" Ikea, L=78 H=50
nr. 748574
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 14h, 15m, 16s