Utropspris
Utropspris
Piedestaler 2 st, 1900-tal, trä med mässingsdetaljer, höjd 106 cm
nr. 748948
600 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 17h, 40m, 3s
Soffor, 2 st + soffbord, rotting, 1900-talets slut, L=128
nr. 749109
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 19h, 16m, 3s
Fåtöljer, ett par + soffbord i rotting, 19/2000-tal
nr. 749112
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 19h, 20m, 3s
Cafébord, underrede i gjutjärn, marmorskiva, 1900-tal, H=72 D=60
nr. 749134
350 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 19h, 36m, 3s
Karmstolar 2 st Italien, 1900-talets andra hälft, kromat stålrör och konstskinn
nr. 749145
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 17h, 18m, 3s
Barstolar 4 st, böjträ, sitthöjd 75 cm
nr. 749203
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 17h, 58m, 3s
Massagestol, Kilberry
nr. 749211
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 18h, 12m, 3s
Skåp 4 st + byrå, 1970-tal, ek, bredd 60-80 cm
nr. 749259
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 18h, 56m, 3s
Sideboard, teak, 1960-tal, 120 X 39 X 64 cm
nr. 749261
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 19h, 0m, 3s
Skrivbordsstol, Kinnarps, ställbar
nr. 749286
300 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 19h, 3m, 3s
Bokskåp 1900-tal 110 X 45 H=198
nr. 749297
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 17h, 30m, 3s
Fåtöljer, ett par, skinn, 1900-talets slut, B=67
nr. 749320
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 19h, 34m, 3s
Vitrinskåp, 1900-talets slut, 185 X 97 X 38 cm
nr. 749498
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 19h, 14m, 3s
Fåtöljer ett par, 2000-tal, plysch, bredd 74 cm
nr. 748207
300 kr
Utropspris: 800 kr
17h, 36m, 3s
Matbord, teak, 1950-60-tal, tot L = 182, B = 80, H = 76
nr. 748263
300 kr
Utropspris: 800 kr
17h, 10m, 3s
nr. 748265
100 kr
Utropspris: 800 kr
18h, 40m, 3s
Spegel, 1940-tal, 73 X 91 cm
nr. 748276
450 kr
Utropspris: 800 kr
18h, 48m, 3s
Fåtölj, 1900-talets mitt, senare klädsel, , bredd 83 cm
nr. 748278
50 kr
Utropspris: 800 kr
18h, 50m, 3s
Gungstol "Bohem" Lena Larsson, Nesto, 1960-tal
nr. 748280
400 kr
Utropspris: 800 kr
18h, 54m, 3s
Fåtölj, Bröderna Andersson, 1960-tal, konstskinn, bredd 80 cm
nr. 748284
250 kr
Utropspris: 800 kr
19h, 2m, 3s
Stolar 5 st, 1800-tal ek, klädda sitsar
nr. 748326
0 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 17h, 16m, 3s
nr. 748337
125 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 17h, 30m, 3s
Karmstolar Gemla 4st, böjträ & galon
nr. 748338
1 100 kr
Utropspris: 800 kr
17h, 39m, 3s
nr. 748405
300 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 18h, 2m, 3s