Utropspris
Stolar 4 st
nr. 747565
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 23h, 18m, 29s
Barnbänk, B = 90, H = 53
nr. 747549
175 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 23h, 8m, 29s
Barnstolar, ett par, m. fällbart skydd, plast och textil
nr. 747547
175 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 23h, 6m, 29s
nr. 747514
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 22h, 59m, 29s
Sideboard, 1900-talets andra hälft, idegran, 147 X 38 X 90 cm, 3-nycklar
nr. 747511
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 22h, 57m, 29s
Matbord, stolar 4 st, 1900-talets andra hälft, bordets diameter 120 cm
nr. 747505
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 22h, 55m, 29s
Kassaskåp, Diplomat, 2-nycklar, 64 X 50 X 53 cm
nr. 747498
175 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 22h, 53m, 29s
Spegel, 1900-talets andra hälft, 119 X 90 cm
nr. 747466
75 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 1h, 13m, 29s
Arkitekthurts, 1900-talets andra hälft, 110 X 77 X 60 cm
nr. 747453
200 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 0h, 55m, 29s
Hurts, furu, 1970-tal, Ikea, 80 X 48 X 58 cm
nr. 747451
550 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 0h, 53m, 29s
Spegel, 1800-tal, mahogny, 190 X 84 cm
nr. 747398
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 0h, 35m, 29s
Vitrinskåp med belysning, Ikea, 188 X 45 X 42 cm
nr. 747391
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 0h, 29m, 29s
Kista, 1800-tal, 107 X 68 X 47 cm
nr. 747386
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 0h, 25m, 29s
Hylla, Ikea, 150 X 80 X 40 cm
nr. 747383
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 0h, 23m, 29s
Fåtölj, 2000-tal, bredd 80 cm
nr. 747361
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 0h, 11m, 29s
Barnstol
nr. 747348
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 0h, 9m, 29s
nr. 747336
450 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 0h, 3m, 29s
Skriv-set + skrin, 1800-tal, Mahognyfanér, B=46 och mindre
nr. 747294
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 23h, 51m, 29s
barnstol, sitthöjd = 83
nr. 747471
200 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 23h, 31m, 29s
Yngve Ekström, fåtölj "Lamino", ek & fårskinn
nr. 747470
4 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
3d, 23h, 30m, 29s
Fåtöljer ett par teak textil 2000-tal
nr. 747469
1 400 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 23h, 29m, 29s
Skrivbord, elektriskt höj- och sänkbart, 200 x 80
nr. 747448
150 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 23h, 20m, 29s
Spegel furu 78x57
nr. 747443
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 23h, 17m, 29s
Stolar, 3 st, Campus by Lammhults
nr. 747210
300 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 22h, 53m, 29s