Utropspris
Utropspris
Matgrupp Gustaviansk stil, bord D=110 + ilägg a59 H=74 och 4 stolar
nr. 747950
200 kr
Utropspris: 1 500 kr
12h, 34m, 4s
Slagbord 1800-tal, L=178, B= 99 cm, H = 78
nr. 748181
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 13h, 35m, 4s
Skåp, allmoge, 1800-tal, senate bemålning, 189 X 103 X 40 cm
nr. 748206
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 12h, 30m, 4s
Matbord, stolar 4 st, 3 iläggsskivor, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, bordets diameter 110 cm
nr. 748258
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 13h, 30m, 4s
nr. 748259
125 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 13h, 32m, 4s
Bokhylla, "Niklas", IKEA, 1980-tal, 86 x 43, H = 183
nr. 748261
125 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 12h, 4m, 4s
Trädgårdsgrupp i järn, bord D=80 H=73, soffa B=120 + 2st karmstolar
nr. 748399
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 13h, 22m, 9s
Fåtölj, Yngve Ekström Swedese, 1950-tal, teakfanér, fårskinn
nr. 748421
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 13h, 20m, 4s
Matbord, teak, 2 iläggsskivor, 1900-talets senare hälft, H=74 L=109-200
nr. 748512
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 12h, 10m, 4s
Soffa, trä och textil, gustaviansk stil, L = 142
nr. 748539
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 12h, 43m, 4s
Matgrupp, rokokostil, bord D = 110 + ilägg 55, H = 74, 4 stolar
nr. 748566
175 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 13h, 7m, 4s
Bokhyllor, 2 st, teak, 1900-talets senare hälft, H=182 B=84
nr. 748576
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 12h, 36m, 4s
Spegel, 175 x 70 + konsolbord, nyrokoko, B = 73, H = 78
nr. 748589
350 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 13h, 20m, 4s
nr. 748738
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 14h, 5m, 4s
Vitrinskåp, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, inbyggd belysning, 175 X 119 X 46 cm
nr. 748739
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 13h, 32m, 4s
Stolar, 2 st, "Myran", Arne Jacobsson, Fritz Hansen
nr. 748846
400 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 12h, 44m, 4s
Trädgårdsstolar 4 st, Grythyttan Stålmöbler,1900-talets mitt hopfällbara,
nr. 748895
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 13h, 40m, 4s
Vitrinskåp, ek, 2000-tal, H=200 B=108 Dj=48
nr. 748952
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 14h, 7m, 4s
Bäddsoffa, Karup Design, bredd 138 cm
nr. 749088
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 13h, 42m, 4s
Matbord, 1960-tal, teak, 120 X 80 X 74 cm, 2 utdragsskivor
nr. 749097
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 13h, 52m, 4s
Allmogeskåp sent 1800-tal 2-delat 96 X 45 H=194
nr. 749113
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 13h, 16m, 4s
Skinnfåtöljer 2 st, 1900-talets andra hälft, bredd 110 cm
nr. 749208
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 13h, 51m, 4s
Canapé 1800-tal L=186 cm
nr. 749518
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 14h, 3m, 4s
Skrivbord, nyrenässans, 5 lådor, 119 x 58, H = 78
nr. 749003
0 kr
Utropspris: 1 200 kr
6d, 12h, 4m, 4s