Utropspris
Utropspris
Klaffbord + 4 klappstolar, teak, 2000-tal, bordet 130 X 70 X 72 cm
nr. 748412
450 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 7h, 48m, 9s
Sideboard, teak, Hugo Troeds, L129 H71 D44 cm, ommålad
nr. 748509
450 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 6h, 44m, 9s
Stolar, 4 st, ek, 1900-talets senare hälft
nr. 748513
100 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 6h, 50m, 9s
Soffa, 1960-70-tal, L = 182 + fåtölj
nr. 748535
0 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 7h, 17m, 9s
Soffa, textil, 1970-tal, L = 175
nr. 748536
0 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 7h, 18m, 9s
Bokhylla m. underskåp, björk, funkis, 134 x 40, tot H = 240
nr. 748541
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 7h, 23m, 9s
Säng, elektriskt ställbar, 200 x 90
nr. 748543
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 7h, 25m, 9s
Kontorsstol, Dan Form, skinn, B=57
nr. 748579
150 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 7h, 18m, 9s
nr. 748616
175 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 7h, 24m, 9s
Säng 120 X 200
nr. 748645
600 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 6h, 50m, 9s
Pinnstolar, 3 st, Hans K
nr. 748741
2 000 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 8h, 12m, 9s
Vitrinskåp 1900-talets första hälft 155 X 46 H=142
nr. 748745
75 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 8h, 15m, 9s
Dagbädd, 1900-talets första hälft, 175 X 65 X 66 cm
nr. 748779
300 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 8h, 42m, 9s
Sekretär, 1900-talets senare hälft, H=104 B=110
nr. 748786
0 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 6h, 48m, 9s
Sideboard ek 1900-talets första hälft 161 X 43 H=90
nr. 748827
100 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 7h, 12m, 9s
Sängbord, ett par, mahogny, 45 x 60, H = 56
nr. 748849
75 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 7h, 24m, 9s
Stolar, 6 st, konstskinn, 2000-tal
nr. 748874
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 7h, 54m, 9s
Solsäng metall rotting L=155
nr. 749031
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 7h, 10m, 9s
Skåp 1900-talets första hälft 152 X 49 H=203
nr. 749076
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 7h, 42m, 9s
Stolar 7 st, stapelbara, 1900-talets andra hälft
nr. 749098
75 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 8h, 32m, 9s
Byrå, 1800-tal, avlutad furu, 121 X 92 X 50 cm
nr. 749105
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 8h, 46m, 9s
Karmstolar, ett par, rokokostil, 1900-talets senare hälft, B=63
nr. 749108
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 8h, 48m, 9s
Byrå, ek, 1900-talets början, H=100 B=107
nr. 749110
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 8h, 52m, 9s
Imperialsäng, barnmodell, bäddmått = max 72 x 190
nr. 749127
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 6h, 45m, 9s