Utropspris
Utropspris
Gungstol, 1900-talets mitt, björk, bredd 58 cm
nr. 748279
125 kr
Utropspris: 600 kr
15h, 44m, 3s
Soffbord, 1950-tal, 98 X 65 X 57 cm
nr. 748282
600 kr
Utropspris: 600 kr
15h, 50m, 3s
Spegel, 1900-talets mitt, överstycke med intarsia, 88 X 43 cm
nr. 748306
75 kr
Utropspris: 600 kr
16h, 8m, 3s
Kamferkista, Kina, 1900-talets andra hälft, 105 X 58 X 55 cm
nr. 748317
75 kr
Utropspris: 600 kr
16h, 28m, 3s
Bord på hjul, rostfritt 60x50 H=81
nr. 748341
175 kr
Utropspris: 600 kr
14h, 32m, 3s
Cafébord gjutjärn med marmorskiva D=50 H=71
nr. 748392
1 100 kr
Utropspris: 600 kr
15h, 13m, 3s
nr. 748393
900 kr
Utropspris: 600 kr
15h, 14m, 3s
Fällbord, 1800-tal, skiva i masurbjörk, diameter 72 cm
nr. 748419
150 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 15h, 12m, 3s
Öronlappsfåtöljer, 2 st, 1950-60-tal
nr. 748540
50 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 14h, 40m, 3s
Fåtölj, 2000-tal, tillverkad av behandlad juteväv, B=54
nr. 748575
200 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 14h, 30m, 3s
Rullklaffsekretär, 1950-tal, teak, 86 X 46 X 98 cm
nr. 748632
250 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 15h, 0m, 3s
Karmstolar ett par rokokostil
nr. 748635
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 14h, 0m, 3s
Förvaringsmöbler B=95 och mindre
nr. 748648
300 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 14h, 9m, 3s
Stolar rokokostil ett par + pelarbord ett par
nr. 748675
75 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 14h, 36m, 3s
Trädgårdsstolar 4 st, furu, hopfällbar + bord i teak
nr. 748726
100 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 15h, 14m, 3s
nr. 748729
0 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 15h, 16m, 3s
Stolar, ett par, Kare Design, plast och ek
nr. 748744
450 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 15h, 32m, 3s
Massagebänk, ställbar, längd 200 cm
nr. 748828
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 14h, 34m, 3s
Sybord, 1800-tal, H=77 B=50
nr. 748918
100 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 16h, 6m, 3s
Bord, allmoge, 1800-tal, H=35 D=34
nr. 748961
500 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 14h, 44m, 3s
Skrivbordsstolar 3 st
nr. 748985
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 15h, 39m, 3s
Stolar 6 st IKEA Adde
nr. 748987
250 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 15h, 41m, 3s
Fåtöljer, 2 st, snarlika, 1900-talets senare hälft, B=70
nr. 749050
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 14h, 58m, 3s
Skänk ek jugend 150 X 58 H=200
nr. 749072
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 14h, 58m, 3s