Utropspris
Utropspris
Trädgårdsgrupp, KWA, bord + 4 stolar med dynor, betsad furu, bordets längd 150 cm
nr. 748024
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 20h, 34m, 46s
Matbord, 1950/60-tal, skiva i teak, 130 X 88 X 74 cm + 2 iläggsskivor
nr. 748025
650 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 20h, 36m, 46s
Skrivbordsstol "Detroit" JOHANSON DESIGN, kromad metall och skinn
nr. 748230
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 19h, 36m, 46s
nr. 748316
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 20h, 48m, 46s
Byrå, Danmark, 1960-tal, teak, 79 X 40 X 92 cm
nr. 748323
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 18h, 24m, 46s
Bordsspegel, Glasmäster Markaryd, 1960-tal, höjd 44 cm
nr. 748335
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 18h, 42m, 46s
nr. 748400
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 19h, 14m, 46s
nr. 748409
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 19h, 22m, 46s
Stolar, 20 st, stapelbara
nr. 748423
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 19h, 42m, 46s
Skänk/disk, 1900-talets tidigare hälft, H=90 L=166 B=66
nr. 748569
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 18h, 40m, 46s
Lounge chair, Hay Hee, metall, 2000-tal, B=64
nr. 748577
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 18h, 56m, 46s
Fåtölj, 1960-tal, teak, konstskinn, bredd 65 cm
nr. 748619
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 19h, 8m, 46s
nr. 748620
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 19h, 10m, 46s
Stolar, 3 + 1 st, Hans K
nr. 748740
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 19h, 51m, 46s
Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, 146 X 70 X 35 cm
nr. 748743
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 19h, 52m, 46s
Hörnskåp, 1800-tal, mahogny, 99 X 57 X 145 cm, en nyckel
nr. 748780
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 18h, 20m, 46s
Skåp, 1700-tal, ek, 145 X 42 X 63 cm
nr. 748781
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 18h, 22m, 46s
Fåtölj med fotpall, 1970-tal, skinnklädda dynor, bredd 73 cm
nr. 748805
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 18h, 44m, 46s
Skrivbordsstol, Kinnarps, ställbar
nr. 749286
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 20h, 17m, 46s
Stolar 4 st, Wood´s, 2000-tal, ommålade
nr. 747726
200 kr
Utropspris: 800 kr
19h, 8m, 46s
nr. 747742
450 kr
Utropspris: 800 kr
19h, 18m, 46s
Kassaskåp, Diplomat, 4 nycklar, 52 X 46 X 41 cm
nr. 747767
650 kr
Utropspris: 800 kr
19h, 36m, 46s
nr. 747769
0 kr
Utropspris: 800 kr
19h, 38m, 46s
Klappstolar 8 st + bord 2 st, Ikea
nr. 747783
200 kr
Utropspris: 800 kr
20h, 2m, 46s