Utropspris
Ivar-hyllor, 26 hyllplan, 10 gavlar
nr. 749101
175 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 9h, 11m, 58s
nr. 749100
150 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 9h, 9m, 58s
Stolar 2 st, Sven Markelius, Orkesterstolen, björk, stapelbara
nr. 749099
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 9h, 7m, 58s
Stolar 7 st, stapelbara, 1900-talets andra hälft
nr. 749098
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 9h, 5m, 58s
Matbord, 1960-tal, teak, 120 X 80 X 74 cm, 2 utdragsskivor
nr. 749097
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 9h, 3m, 58s
Bäddsoffa, Karup Design, bredd 138 cm
nr. 749088
550 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 8h, 53m, 58s
Arbetsstol, Stokke, ställbar
nr. 749080
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 8h, 41m, 58s
Fågelbad, metall, 1900-talets senare hälft, H=74
nr. 749058
200 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 8h, 21m, 58s
Piedestal, 1800-tal, H=67
nr. 749056
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 8h, 19m, 58s
Tamburmajor, H=177
nr. 749054
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 8h, 17m, 58s
nr. 749053
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 8h, 15m, 58s
Fåtöljer, 2 st, snarlika, 1900-talets senare hälft, B=70
nr. 749050
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 8h, 13m, 58s
Pallar, 4 st, allmoge, 1800-tal, H=45 och mindre
nr. 748964
250 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 8h, 3m, 58s
Bord, allmoge, 1800-tal, H=35 D=34
nr. 748961
500 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 59m, 58s
Trädgårdsstolar, ett par, metall, flätade sitsar och ryggar, sitt H=45
nr. 748956
100 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 7h, 55m, 58s
Piedestaler 2 st, 1900-tal, trä med mässingsdetaljer, höjd 106 cm
nr. 748948
600 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 7h, 47m, 58s
Karmstol, 1900-talets början
nr. 748944
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 7h, 41m, 58s
Soffbord, 2000-tal, längd 150 cm
nr. 748943
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 7h, 39m, 58s
Kökssoffa, furu, 1900-talets andra hälft, längd 102 cm
nr. 748942
300 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 7h, 37m, 58s
Satsbord 3 st, bambu, höjd 62 cm och lägre
nr. 748940
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 7h, 33m, 58s
Karmstolar 4 st, rotting, 2000-tal
nr. 748938
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 7h, 29m, 58s
Rökbord, 1920-tal, ek med kopparbricka, diameter 60 cm
nr. 748921
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 9h, 27m, 58s
Sybord, 1800-tal, H=77 B=50
nr. 748918
75 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 9h, 21m, 58s
Satsbord, 3 st, 1900-talets mitt, H=54 B=51 och mindre
nr. 748917
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 9h, 19m, 58s