Utropspris
B Lewis Jonsson -90 akvarell 24 X 17 och mindre
nr. 746047
50 kr
Utropspris: 300 kr
6h, 24m, 59s
Otydligt signerad litografi 10/25 35 X 27
nr. 746049
50 kr
Utropspris: 300 kr
6h, 26m, 59s
Jan Liljeqvist olja på pannå + olja på duk 43 X 51 och mindre
nr. 746052
400 kr
Utropspris: 500 kr
6h, 27m, 59s
Anders Palmér litografi 113/190 50 X 37
nr. 746053
50 kr
Utropspris: 300 kr
6h, 28m, 59s
Walter Herbst akvarell 23 X 34
nr. 746054
50 kr
Utropspris: 300 kr
6h, 29m, 59s
Ingvar Dahlbom akvarell 27 X 37
nr. 746055
200 kr
Utropspris: 300 kr
6h, 30m, 59s
Solgerd Bussenius akvarell + Adi Holzer litografi otydligt signerade 27 X 34 och mindre
nr. 746056
100 kr
Utropspris: 300 kr
6h, 31m, 59s
Åke Wickström, olja på duk 1969, 65x90
nr. 746077
850 kr
Utropspris: 2 000 kr
6h, 51m, 59s
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746143
250 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 29m, 59s
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746146
400 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 30m, 59s
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746156
250 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 34m, 59s
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746158
175 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 36m, 59s
Oidentifierad konstnär, offsettryck 32x20
nr. 746169
50 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 41m, 59s
Valentina Oksala, offsettryck, dagmått 20x28
nr. 746171
0 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 43m, 59s
Picasso numrerad utställningsaffisch 75 X 48
nr. 746175
100 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 44m, 59s
Kjell Lönnå litografi 47 X 32
nr. 746178
75 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 45m, 59s
Victor Kulle -52 litografi 2/10 46 X 32
nr. 746181
150 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 46m, 59s
Axel Perzon -60 olja på pannå 48 X 60
nr. 746183
0 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 47m, 59s
Gerhard Karlmark litografi 310/400 39 X 54
nr. 746187
50 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 48m, 59s
Eric Wahlgren olja på duk 43 X 62
nr. 746191
50 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 49m, 59s
Åke Holm träsnitt + Gunnel Frieberg litografi 4/25, rammått 57 X 45 och mindre
nr. 746193
100 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 50m, 59s
Kungatavlor 2 st, rammått 52 X 44 och mindre
nr. 746199
100 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 51m, 59s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 2 st, 100x70
nr. 744669
100 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 30m, 59s
Frans Lundberg olja på duk68 X 89
nr. 746260
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 6h, 24m, 59s