Utropspris
Otydligt signerad olja på pannå 24 X 27
nr. 747405
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 19h, 1m, 44s
nr. 747410
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 19h, 4m, 44s
Gunnar Hasselgren kolteckningar 2 st 23 X 30
nr. 747429
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 19h, 19m, 44s
Mats Aronsson akvarell 24 X 43
nr. 747436
350 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 19h, 26m, 44s
Tryck med fruktmotiv 3 st rammått 37 X 48
nr. 747442
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 19h, 32m, 44s
Akvarell, oidentifierad konstnär, 25 X 20 cm
nr. 747236
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 19h, 33m, 44s
John Coward 1979 akvarell 9 X 27
nr. 747445
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 19h, 34m, 44s
Otydligt signerad olja på duk 1800-tal 29 X 23
nr. 747447
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 19h, 35m, 44s
Teckningar och litografier rammått 35 X 40 och mindre
nr. 747449
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 19h, 37m, 44s
Tavlor 3 st foto textil och collage 37 X 19,5 och mindre
nr. 747452
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 19h, 38m, 44s
Folke Rönnblom + 2 st tryck, rammått 45 X 36
nr. 747454
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 19h, 39m, 44s
Olja på duk, otydligt signerad, 66x59
nr. 747264
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 19h, 43m, 44s
nr. 747265
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 19h, 45m, 44s
Ulrica Hydman Vallien, bemålat träsnitt 42/100, 57x76
nr. 747472
350 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 19h, 48m, 44s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 57x27, otydligt signerad
nr. 747473
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 19h, 49m, 44s
nr. 747464
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 21h, 25m, 44s
nr. 747484
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 19h, 3m, 44s
Anders Wallin 2002 akvarell 76 X 105, rammått 91 X 119
nr. 747524
1 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
5d, 19h, 8m, 44s
Brittmarie Sundström litografi 69/190 58 X 76
nr. 747527
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 19h, 9m, 44s
Bo Larsson litografi 31/190 47 X 64
nr. 747530
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 19h, 10m, 44s
Ulf Oslund litografi 77/170 42 X 43
nr. 747533
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 19h, 11m, 44s
Maria Ronnehed blandteknik 100 X 70
nr. 747534
400 kr
Utropspris: 4 000 kr
5d, 19h, 12m, 44s
Johannes Olsson blandteknik osignerad 61 X 85
nr. 747535
50 kr
Utropspris: 6 000 kr
5d, 19h, 13m, 44s
Thommas Hamann litografi 5/60 29 X 79
nr. 747536
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 19h, 14m, 44s