Utropspris
Vivian Karlsson, akvarell, 46x33
nr. 745869
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 12h, 13m, 19s
Anders Österlin litografi 204/275 77 X 61
nr. 745979
350 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 12h, 13m, 19s
Otydligt signerad litografi 234/250 74 X 62
nr. 745980
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 12h, 14m, 19s
Peter Dahl litografi 299/500 63 X 90
nr. 745981
850 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 12h, 15m, 19s
Thage Nordholm, färglitografi 158/200 53 X 69
nr. 745982
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 12h, 16m, 19s
Saint Genie signerad plansch 62 X 46
nr. 745983
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 12h, 17m, 19s
Nils Erik Johansson litografi 32 X 43
nr. 745998
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 12h, 26m, 19s
Nils Erik Johansson litografi 164/290 32 X 20
nr. 745999
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 12h, 27m, 19s
Nils Erik Johansson litografi 201/260 28 X 21
nr. 746000
75 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 12h, 28m, 19s
Niels Lindberg, olja på duk, 141x99
nr. 746022
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 12h, 43m, 19s
Bronsfigur, Thailand, 2000-tal, höjd 25 cm
nr. 745940
100 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 12h, 57m, 19s
B Lewis Jonsson -90 akvarell 24 X 17 och mindre
nr. 746047
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 11h, 4m, 19s
Otydligt signerad litografi 10/25 35 X 27
nr. 746049
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 11h, 6m, 19s
Jan Liljeqvist olja på pannå + olja på duk 43 X 51 och mindre
nr. 746052
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 11h, 7m, 19s
Anders Palmér litografi 113/190 50 X 37
nr. 746053
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 11h, 8m, 19s
Walter Herbst akvarell 23 X 34
nr. 746054
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 11h, 9m, 19s
Ingvar Dahlbom akvarell 27 X 37
nr. 746055
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 11h, 10m, 19s
Solgerd Bussenius akvarell + Adi Holzer litografi otydligt signerade 27 X 34 och mindre
nr. 746056
75 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 11h, 11m, 19s
Åke Wickström, olja på duk 1969, 65x90
nr. 746077
550 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 11h, 31m, 19s
Figge Holmgren, olja på pannå, 1943, 69 X 50 cm
nr. 746088
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 11h, 31m, 19s
Henry Stannard (1870-1951) akvarell, 49 X 34 cm
nr. 746128
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 12h, 9m, 19s
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746143
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 12h, 9m, 19s
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746146
125 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 12h, 10m, 19s
nr. 746130
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 12h, 11m, 19s