Utropspris
Pall, böjträ, fårskinn, 1900-talets senare hälft, H=48
nr. 746348
750 kr
Utropspris: 500 kr
6h, 48m, 12s
Syskrin, daterat 1913, H=55
nr. 746357
75 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 4m, 12s
Fåtölj, rotting, 1900-talets senare hälft, B=60
nr. 746371
250 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 30m, 12s
Stolar, 3 st, Supernatural by Ross Lovegrove
nr. 746379
750 kr
Utropspris: 1 000 kr
7h, 46m, 12s
nr. 746381
550 kr
Utropspris: 600 kr
7h, 50m, 12s
Stolar, 6 st, Fritzsons, stapelbara
nr. 746383
125 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 54m, 12s
Skrivbordsstol, HÅG
nr. 746385
500 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 58m, 12s
Solspegel, Italien, 1900-talets andra hälft, diameter 60 cm
nr. 746386
700 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 0m, 12s
Stolar, 10 st, snarlika
nr. 746387
100 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 2m, 12s
Herrbetjänt, 1900-talets andra hälft, höjd 98 cm
nr. 746389
350 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 6m, 12s
Tamburmajor, kromat stålrör 1900-talets andra hälft, höjd 180 cm
nr. 746390
350 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 8m, 12s
Tidningsbord och lampbord, rotting, H=50
nr. 746391
100 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 10m, 12s
Soffbord med kakelskiva, 1900-talets mitt, 86 X 55 X 60 cm
nr. 746398
250 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 24m, 12s
Pallar 2 st, böjträ, 1900-talets andra hälft, höjd 58 cm
nr. 746401
100 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 30m, 12s
Sybord med speldosa, blomsterpiedestal och sidobord, 1900-talets andra hälft, höjd 59 cm och lägre
nr. 746402
175 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 32m, 12s
Pall, Rokoko-stil, 1900-tal + fotpall , höjd 43 cm och lägre
nr. 746406
100 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 40m, 12s
Skåp på hjul, furu, 1900-talets senare hälft, H=190 B=101
nr. 747209
900 kr
Utropspris: 800 kr
8h, 41m, 12s
nr. 746407
50 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 42m, 12s
Arkitekthurts, 1900-talets senare hälft, H=70 L=100 Dj=50
nr. 747211
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
8h, 43m, 12s
nr. 746408
100 kr
Utropspris: 800 kr
8h, 44m, 12s
nr. 746409
50 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 46m, 12s
Spegel, 1900-talets mitt, 115 X 82 cm
nr. 746412
400 kr
Utropspris: 800 kr
8h, 52m, 12s
nr. 746424
1 000 kr
Utropspris: 8 000 kr
1d, 6h, 42m, 12s
Stolar, 2+2, 1900-talets mitt, B=56
nr. 746448
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 7h, 20m, 12s