Utropspris
Byrå 3 lådor 1900-talets första hälft 65 X 30 H=70
nr. 749299
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 3m, 19s
Sängbord funkis 52 X 31 H=54
nr. 749300
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 4m, 19s
Hammock/vilstol, 2000-tal, höjd 189 cm
nr. 749337
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 16h, 4m, 19s
Byrå 4 lådor 50 X 30 H=76
nr. 749305
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 7m, 19s
Bokhyllor ett par Gustaviansk stil 95 X 46 H=178
nr. 749306
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 16h, 8m, 19s
Paraply mässing H=51
nr. 749307
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 9m, 19s
Butiksskylt med belysning, 1900-talets senare hälft, L=120 H=100
nr. 749343
300 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 12m, 19s
Serveringsvagn L=65
nr. 749336
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 17m, 19s
Salongsbord, avlutad furu, 1800-tal, H=74 L=104
nr. 749493
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 38m, 19s
Vitrinskåp, 1900-talets slut, 185 X 97 X 38 cm
nr. 749498
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 17h, 46m, 19s
Karmstol, Gripsholms-modell, 1900-talets andra hälft, bredd 66 cm
nr. 749499
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 17h, 48m, 19s
Byrå med marmorskiva, rokokostil, 1900-talets mitt, H=80 B=100
nr. 749509
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 18h, 4m, 19s