Utropspris
Barstolar Blåstation ett par
nr. 746691
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 3h, 22m, 47s
Tamburmajor, kromat stålrör 1900-talets andra hälft, höjd 180 cm
nr. 746390
350 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 3h, 23m, 47s
Läkarpall
nr. 746692
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 3h, 23m, 47s
Tidningsbord och lampbord, rotting, H=50
nr. 746391
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 3h, 25m, 47s
Pall aluminium
nr. 746700
450 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 3h, 26m, 47s
Matstolar Blåstation 4 st
nr. 746701
1 700 kr
Utropspris: 3 000 kr
2d, 3h, 27m, 47s
Stegpall
nr. 746702
500 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 3h, 28m, 47s
Piedestal gjutjärn 34 X 34 H=71
nr. 746704
250 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 3h, 29m, 47s
Bord Blåstation 70 X 70 H=72
nr. 746711
200 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 3h, 32m, 47s
Bord Blåstation 2 st D=65 H=40 och mindre
nr. 746713
300 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 3h, 34m, 47s
Cafebord B=90 + trädgårsslang/vinda
nr. 746717
100 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 3h, 36m, 47s
Snurrfåtölj + pall, Blå station
nr. 746719
4 600 kr
Utropspris: 7 000 kr
2d, 3h, 37m, 47s
Soffbord med kakelskiva, 1900-talets mitt, 86 X 55 X 60 cm
nr. 746398
125 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 3h, 39m, 47s
Pallar 2 st, böjträ, 1900-talets andra hälft, höjd 58 cm
nr. 746401
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 3h, 45m, 47s
Sybord med speldosa, blomsterpiedestal och sidobord, 1900-talets andra hälft, höjd 59 cm och lägre
nr. 746402
175 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 3h, 47m, 47s
Pall, Rokoko-stil, 1900-tal + fotpall , höjd 43 cm och lägre
nr. 746406
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 3h, 55m, 47s
Skåp på hjul, furu, 1900-talets senare hälft, H=190 B=101
nr. 747209
750 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 3h, 56m, 47s
nr. 746407
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 3h, 57m, 47s
Arkitekthurts, 1900-talets senare hälft, H=70 L=100 Dj=50
nr. 747211
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 3h, 58m, 47s
nr. 746408
100 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 3h, 59m, 47s
nr. 746409
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 4h, 1m, 47s
Spegel, 1900-talets mitt, 115 X 82 cm
nr. 746412
100 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 4h, 7m, 47s
nr. 746424
1 000 kr
Utropspris: 8 000 kr
3d, 1h, 57m, 47s
Trädgårdsstolar 4st, AB Atena Ystad, liten modell sitthöjd = 38
nr. 746767
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 2h, 1m, 47s
15
15