Utropspris
Bord, allmoge, 1800-tal, H=35 D=34
nr. 748961
500 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 16h, 7m, 45s
Pallar, 4 st, allmoge, 1800-tal, H=45 och mindre
nr. 748964
300 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 16h, 11m, 45s
Trädgårdssoffa + 2 st stolar L= 128
nr. 749057
200 kr
Utropspris: 1 200 kr
4d, 16h, 13m, 45s
Soffbord IKEA 170 X 60 H=45
nr. 749068
400 kr
Utropspris: 700 kr
4d, 16h, 19m, 45s
Snurrstol ek jugend
nr. 749069
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 16h, 20m, 45s
Fåtöljer, 2 st, snarlika, 1900-talets senare hälft, B=70
nr. 749050
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 16h, 21m, 45s
Skänk ek jugend 150 X 58 H=200
nr. 749072
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 16h, 21m, 45s
Skrivbord ek jugend 140 X 74 H=77
nr. 749074
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 16h, 22m, 45s
nr. 749053
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 16h, 23m, 45s
Skåp 1900-talets första hälft 152 X 49 H=203
nr. 749076
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 16h, 23m, 45s
Tamburmajor, H=177
nr. 749054
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 16h, 25m, 45s
Piedestal, 1800-tal, H=67
nr. 749056
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 16h, 27m, 45s
Fågelbad, metall, 1900-talets senare hälft, H=74
nr. 749058
200 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 16h, 29m, 45s
Chiffonjé 1800-tal 96 X 47 H=128
nr. 749111
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 16h, 34m, 45s
Allmogeskåp sent 1800-tal 2-delat 96 X 45 H=194
nr. 749113
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 16h, 35m, 45s
Lådspegel H=64
nr. 749114
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 16h, 36m, 45s
Soffbord med klaffar och lådor tot L=128
nr. 749118
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 16h, 39m, 45s
Arbetsstol, Stokke, ställbar
nr. 749080
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 16h, 49m, 45s
Bäddsoffa, Karup Design, bredd 138 cm
nr. 749088
600 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 17h, 1m, 45s
Matbord, 1960-tal, teak, 120 X 80 X 74 cm, 2 utdragsskivor
nr. 749097
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 17h, 11m, 45s
Stolar 7 st, stapelbara, 1900-talets andra hälft
nr. 749098
75 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 17h, 13m, 45s
Stolar 2 st, Sven Markelius, Orkesterstolen, björk, stapelbara
nr. 749099
300 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 17h, 15m, 45s
Trädgårdsstolar 4 st, Stockamöllan, 1900-talets andra hälft, hopfällbara
nr. 749100
175 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 17h, 17m, 45s
Ivar-hyllor, 26 hyllplan, 10 gavlar
nr. 749101
600 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 17h, 19m, 45s