Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Möbler & Speglar
Kortast tid kvar
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Ljuskrona, mässing, h = 122 cm
nr. 747400
Aktuellt bud:
700 kr
Utropspris: 1 200 kr
3d, 5h, 25m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtöljer, ett par, skinn, 1900-talets slut, B=67
nr. 747738
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 5h, 26m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skrivbord med bokhyllor, teak, 1900-talets senare hälft, L=241 B=52 H=174
nr. 747903
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 5h, 30m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vägghylla, mahogny, 1800 tal, 75x22 h=30 cm
nr. 747906
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 5h, 32m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sidobord 2 st, 1970-tal, glas och metall, 70 X 56 X 46 cm
nr. 747151
Aktuellt bud:
650 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 5h, 35m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Herrbetjänt med byxpress, höjd 100 cm
nr. 747152
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 5h, 37m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hallmöbel, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, 74 X 45 X 28 cm
nr. 747153
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 5h, 39m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Lampbord, 1900-talets slut, H=62 B=70
nr. 747159
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 5h, 45m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byrå, 1900-talets senare hälft, H=88 B=102
nr. 747160
Aktuellt bud:
350 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 5h, 47m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byrå, 1900-talets senar hälft, H=70 B=50
nr. 747161
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 5h, 49m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord med skinnklädd skiva, engelsk-stil, 1900-talets senare hälft, H=52 L=134 B=75
nr. 747162
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 5h, 51m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skåp, bonad björk, 1900-talets första hälft, 181 X 120 X 53 cm
nr. 747163
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 5h, 53m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Buffé, bonad björk, 1900-talets första hälft, 170 X 57 X 104 cm
nr. 747164
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 5h, 55m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Serveringsskåp + 2 karmstolar, bonad björk, 1900-talets första hälft, 100 X 51 X 90 cm
nr. 747165
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 3h, 25m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Snurrfåtölj, 1970-tal, skinn
nr. 747166
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 3h, 27m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bord med förvaring, höjd 60 cm
nr. 747167
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 3h, 29m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
karmstolar, 17 st, Kinnarps, stapelbara om 5, B=56
nr. 747208
Aktuellt bud:
800 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 3h, 31m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar, 3 st, Campus by Lammhults
nr. 747210
Aktuellt bud:
300 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 3h, 35m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Spegel furu 78x57
nr. 747443
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 3h, 59m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skrivbord, elektriskt höj- och sänkbart, 200 x 80
nr. 747448
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 4h, 2m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtöljer ett par teak textil 2000-tal
nr. 747469
Aktuellt bud:
700 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 4h, 11m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Yngve Ekström, fåtölj "Lamino", ek & fårskinn
nr. 747470
Aktuellt bud:
4 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
4d, 4h, 12m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
barnstol, sitthöjd = 83
nr. 747471
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 4h, 13m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skriv-set + skrin, 1800-tal, Mahognyfanér, B=46 och mindre
nr. 747294
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 4h, 33m, 20s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
...
8
9
10
11