Utropspris
Utropspris
Karmstolar, 10 st, 1900-talets senare hälft, B=55
nr. 743076
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 10h, 43m, 15s
Karmstolar, 8 st, 1900-talets senare hälft, B=55
nr. 743077
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 10h, 45m, 15s
nr. 743078
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 10h, 47m, 15s
Stolar ett par + piedestal H=60
nr. 741610
100 kr
Utropspris: 400 kr
10h, 45m, 15s
Pelarbord 2 st 1800-tal B=80 och mindre
nr. 741612
100 kr
Utropspris: 400 kr
10h, 47m, 15s
Gungstol äldre
nr. 741616
175 kr
Utropspris: 400 kr
10h, 50m, 15s
Väggskåp, teak, 1900-talets senare, H=52 L=90
nr. 741629
250 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 34m, 15s
Soffbord, ek, 2000-tal, D=90 H=52
nr. 741680
200 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 42m, 15s
Sidobord ett par, Ikea PS, trä plast och metall, , 48 X 48 X 48 cm
nr. 741713
75 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 50m, 15s
Pinnstolar 3 st äldre
nr. 741761
100 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 18m, 15s
Stolar ett par 1800-tal
nr. 741762
50 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 19m, 15s
Kuvertbord + syskrin
nr. 741763
100 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 20m, 15s
Spegel H=167
nr. 741768
450 kr
Utropspris: 400 kr
12h, 23m, 15s
Pallar 4 st, Ikea, höjd 45 cm
nr. 741778
350 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 10h, 40m, 15s
Snurrfåtölj, rotting & bambu
nr. 741861
300 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 56m, 15s
Hatthylla, 1900-talets andra hälft, längd 110 cm
nr. 741877
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 12h, 8m, 15s
Hatthylla, Essem, 1900-talets andra hälft, längd 120 cm
nr. 741879
75 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 12h, 10m, 15s
Emmafåtölj, 1900-talets andra hälft
nr. 741883
250 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 12h, 12m, 15s
Soffbord, modern tillverkning, kromad metall och glas, diameter 90 cm, höjd 48 cm
nr. 741891
300 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 12h, 22m, 15s
Piedestal, betsat trä, 1900-talets första hälft, höjd 98 cm
nr. 741981
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 10h, 10m, 15s
Trädgårdsbord, stolar 2 st, 2000-tal, hopfällbara
nr. 741985
500 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 27m, 15s
Lampbord orientaliskt, konstmassa med glasskiva D=46 H=48
nr. 742015
125 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 36m, 15s
Karmstol + pelarbord B=64
nr. 742025
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 42m, 15s
Byrå, 1900-talets mitt, H=68 B=72
nr. 742113
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 10h, 16m, 15s