Utropspris
Sybord, 1800-tal, H=77 B=50
nr. 748918
100 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 20h, 26m, 28s
Satsbord, 3 st, 1900-talets mitt, H=54 B=51 och mindre
nr. 748917
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 20h, 24m, 28s
Piedestal, 1800-tal, H=49
nr. 748916
250 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 20h, 22m, 28s
Salongsbord, 1800-tal, mahogny, längd 99 cm
nr. 749519
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 20h, 21m, 28s
Canapé 1800-tal L=186 cm
nr. 749518
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 20h, 19m, 28s
Skrivbordsstol, Kinnarps, ställbar
nr. 749286
300 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 20h, 15m, 28s
Slagbord 1900-tal B=78 tot L=119 H=75
nr. 748994
200 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 20h, 8m, 28s
Stolar 6 st IKEA Adde
nr. 748987
250 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 20h, 1m, 28s
Skrivbordsstolar 3 st
nr. 748985
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 19h, 59m, 28s
nr. 748897
550 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 19h, 58m, 28s
Trädgårdsstolar 4 st, Grythyttan Stålmöbler,1900-talets mitt hopfällbara,
nr. 748895
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 19h, 56m, 28s
Furninova Fåtölj
nr. 748978
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 19h, 52m, 28s
Blombord furu L= 75 H=75 D=27
nr. 748947
100 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 19h, 34m, 28s
Stolar, 6 st, konstskinn, 2000-tal
nr. 748874
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 19h, 32m, 28s
Matbord, Skovby, Danmark, 1900-talets slut, Modell:DC06B, bok, vridbar skiva med 3 utfällbara iläggsskivor, diameter 120 cm
nr. 748866
175 kr
Utropspris: 3 000 kr
3d, 19h, 18m, 28s
Sängbord, ett par, mahogny, 45 x 60, H = 56
nr. 748849
75 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 19h, 2m, 28s
Stolar, 2 st, "Myran", Arne Jacobsson, Fritz Hansen
nr. 748846
750 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 19h, 0m, 28s
Stolar ett par Swedese ek skinn
nr. 748840
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 18h, 59m, 28s
Massagebänk, ställbar, längd 200 cm
nr. 748828
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 18h, 54m, 28s
Sideboard ek 1900-talets första hälft 161 X 43 H=90
nr. 748827
100 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 18h, 50m, 28s
Vitrinskåp + hylla B=70 och mindre
nr. 748825
250 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 18h, 49m, 28s
Soffbord bok med glasskiva 70 X 70 H=45
nr. 748820
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 18h, 46m, 28s
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft, betsat trä, längd 82 cm
nr. 748811
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 18h, 44m, 28s
Fåtölj med fotpall, 1970-tal, skinnklädda dynor, bredd 73 cm
nr. 748805
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 18h, 42m, 28s