Utropspris
Utropspris
Hatthylla, aluminium, 1900-talets andra hälft, längd 100 cm
nr. 749189
200 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 6h, 31m, 29s
Varuvagn, längd 100 cm
nr. 749193
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 6h, 33m, 29s
Bord, ek, 1900-talets början, 125 X 105 X 77 cm
nr. 749323
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 5h, 53m, 29s
Bockar, 5 st, 2000-tal, ställbara i höjd lägsta H=70
nr. 749521
350 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 6h, 7m, 29s
Arbetsstolar 2 st, 1900-talets andra hälft, klädsel i galon, ställbara
nr. 749536
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 6h, 37m, 29s
Trädgårdsstolar, 3 st, teak
nr. 749605
750 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 7h, 5m, 29s
Sideboard vitmålad ek 1940 tal 155x51 h=74
nr. 749670
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 51m, 29s
Skrivbord vitmålat 1940 tal 133x69 h=73
nr. 749671
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 52m, 29s
Skåp vitmålad ek 1940 tal 150x48 h=123
nr. 749672
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 53m, 29s
Stol/mord, allmoge stil, 1900-talets andra hälft, furu
nr. 749736
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 27m, 29s
Pall, NK, ek och rotting, B = 55, H = 45
nr. 749751
150 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 6h, 26m, 29s
Rökbord, ek och kopparskiva, 1900-talets första del, D = 62, H = 66
nr. 749752
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 6h, 27m, 29s
Paraplyställ, B = 46, H = 64
nr. 749755
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 6h, 30m, 29s
Sybord, empirestil/senempire, 1800-tal, 60 x 39, H = 74
nr. 749757
200 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 6h, 32m, 29s
Lampbord + stolar, 1900-talets första del, 52 x 52, H = 62
nr. 749759
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 6h, 34m, 29s
Utegrupp, metall och konstrotting, bord m. glasskiva, D = 60, H = 70
nr. 749778
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 6h, 53m, 29s
Karmstol 1800-tal, sits med flamskvävnad
nr. 749801
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 55m, 29s
Kryddhylla B=78 + kryddburkar Rörstrand H=22
nr. 749869
300 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 6h, 35m, 29s
Radiogrammofon, Tjerneld, 1900-talets mitt, 72 X 42 X 72 cm
nr. 749959
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 6h, 19m, 29s
Skrivbordsstol, Kinnarps
nr. 749961
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 6h, 23m, 29s
Vinställ, järn, h = 135 cm
nr. 749975
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 6h, 35m, 29s
Tamburmajor, metall, Rörmekano Skåne Fagerhult,1900-talets slut, H=180
nr. 749992
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 7h, 9m, 29s
Soffbord, 1900-talets mitt, diameter 95 cm
nr. 750106
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 6h, 11m, 29s
Stolar 4 st, 1960-tal, bok, stoppade och klädda sitsar
nr. 750114
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 6h, 19m, 29s