Utropspris
Massagebänk, ställbar, längd 200 cm
nr. 748828
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 12h, 48m, 51s
Matbord, Skovby, Danmark, 1900-talets slut, Modell:DC06B, bok, vridbar skiva med 3 utfällbara iläggsskivor, diameter 120 cm
nr. 748866
100 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 13h, 12m, 51s
Stolar, 6 st, konstskinn, 2000-tal
nr. 748874
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 13h, 26m, 51s
Trädgårdsstolar 4 st, Grythyttan Stålmöbler,1900-talets mitt hopfällbara,
nr. 748895
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 13h, 50m, 51s
nr. 748897
175 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 13h, 52m, 51s
Skrivbordsstol, Kinnarps, ställbar
nr. 749286
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 14h, 9m, 51s
Canapé 1800-tal L=186 cm
nr. 749518
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 14h, 13m, 51s
Salongsbord, 1800-tal, mahogny, längd 99 cm
nr. 749519
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 15m, 51s
Piedestal, 1800-tal, H=49
nr. 748916
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 16m, 51s
Satsbord, 3 st, 1900-talets mitt, H=54 B=51 och mindre
nr. 748917
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 18m, 51s
Sybord, 1800-tal, H=77 B=50
nr. 748918
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 14h, 20m, 51s
Rökbord, 1920-tal, ek med kopparbricka, diameter 60 cm
nr. 748921
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 26m, 51s
Karmstolar 4 st, rotting, 2000-tal
nr. 748938
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 12h, 28m, 51s
Satsbord 3 st, bambu, höjd 62 cm och lägre
nr. 748940
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 32m, 51s
Kökssoffa, furu, 1900-talets andra hälft, längd 102 cm
nr. 748942
100 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 36m, 51s
Soffbord, 2000-tal, längd 150 cm
nr. 748943
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 12h, 38m, 51s
Karmstol, 1900-talets början
nr. 748944
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 12h, 40m, 51s
Piedestaler 2 st, 1900-tal, trä med mässingsdetaljer, höjd 106 cm
nr. 748948
500 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 12h, 46m, 51s
Trädgårdsstolar, ett par, metall, flätade sitsar och ryggar, sitt H=45
nr. 748956
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 12h, 54m, 51s
Bord, allmoge, 1800-tal, H=35 D=34
nr. 748961
100 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 12h, 58m, 51s
Pallar, 4 st, allmoge, 1800-tal, H=45 och mindre
nr. 748964
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 13h, 2m, 51s
Fåtöljer, 2 st, snarlika, 1900-talets senare hälft, B=70
nr. 749050
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 13h, 12m, 51s
nr. 749053
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 13h, 14m, 51s
Tamburmajor, H=177
nr. 749054
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 13h, 16m, 51s