Utropspris
Fåtölj, 1960-tal, teak, konstskinn, bredd 65 cm
nr. 748619
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 18h, 55m, 34s
Pianopall, 1900-talets mitt, längd 64 cm
nr. 748618
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 53m, 34s
nr. 748616
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 18h, 51m, 34s
Symaskinsunderrede med stenskiva, H=74 65x65
nr. 748591
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 49m, 34s
Kontorsstol, Dan Form, skinn, B=57
nr. 748579
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 18h, 45m, 34s
Stolar rokokostil ett par + pelarbord ett par
nr. 748675
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 45m, 34s
Lounge chair, Hay Hee, metall, 2000-tal, B=64
nr. 748577
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 18h, 43m, 34s
Bokhyllor, 2 st, teak, 1900-talets senare hälft, H=182 B=84
nr. 748576
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 18h, 41m, 34s
Fåtölj, 2000-tal, tillverkad av behandlad juteväv, B=54
nr. 748575
150 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 39m, 34s
Bänkar, ett par, "Molger" Ikea, L=78 H=50
nr. 748574
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 37m, 34s
Vitrinskåp H=48
nr. 748666
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 36m, 34s
Skänk/disk, 1900-talets tidigare hälft, H=90 L=166 B=66
nr. 748569
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 18h, 27m, 34s
Stringhylla B=58
nr. 748657
350 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 27m, 34s
Serveringsvagn, 1900-talets senare hälft, H=61 L=70
nr. 748551
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 25m, 34s
Förvaringsmöbler B=95 och mindre
nr. 748648
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 18m, 34s
Stolar, 4 st, ek, 1900-talets senare hälft
nr. 748513
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 18h, 17m, 34s
Säng 120 X 200
nr. 748645
550 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 18h, 17m, 34s
Sängbord ett par furu B=54
nr. 748643
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 16m, 34s
Matbord, teak, 2 iläggsskivor, 1900-talets senare hälft, H=74 L=109-200
nr. 748512
125 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 18h, 15m, 34s
Marmorbyrå 3 lådor 76 X 42 H=71
nr. 748640
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 14m, 34s
Sideboard, teak, Hugo Troeds, L=129 H=71, ommålad
nr. 748509
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 18h, 11m, 34s
Karmstolar ett par rokokostil
nr. 748635
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 9m, 34s
Herrbetjänter, ett par, H=106
nr. 748503
400 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 7m, 34s
Kryddhylla , Reda, 39 X 23 X 22 cm + en lös kryddburk Boet
nr. 748461
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 20h, 9m, 34s