Utropspris
Tamburmajor, H=177
nr. 749054
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 55m, 6s
nr. 749053
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 53m, 6s
Skåp 1900-talets första hälft 152 X 49 H=203
nr. 749076
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 53m, 6s
Skrivbord ek jugend 140 X 74 H=77
nr. 749074
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 17h, 52m, 6s
Fåtöljer, 2 st, snarlika, 1900-talets senare hälft, B=70
nr. 749050
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 17h, 51m, 6s
Skänk ek jugend 150 X 58 H=200
nr. 749072
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 17h, 51m, 6s
Snurrstol ek jugend
nr. 749069
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 50m, 6s
Soffbord IKEA 170 X 60 H=45
nr. 749068
0 kr
Utropspris: 700 kr
6d, 17h, 49m, 6s
Trädgårdssoffa + 2 st stolar L= 128
nr. 749057
75 kr
Utropspris: 1 200 kr
6d, 17h, 43m, 6s
Pallar, 4 st, allmoge, 1800-tal, H=45 och mindre
nr. 748964
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 41m, 6s
Bord, allmoge, 1800-tal, H=35 D=34
nr. 748961
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 17h, 37m, 6s
Trädgårdsstolar, ett par, metall, flätade sitsar och ryggar, sitt H=45
nr. 748956
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 33m, 6s
Piedestaler 2 st, 1900-tal, trä med mässingsdetaljer, höjd 106 cm
nr. 748948
500 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 17h, 25m, 6s
Solsäng metall rotting L=155
nr. 749031
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 21m, 6s
Trädgårdssoffa gjutjärn äldre L=128
nr. 749030
75 kr
Utropspris: 1 200 kr
6d, 17h, 20m, 6s
Karmstol, 1900-talets början
nr. 748944
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 19m, 6s
Soffbord, 2000-tal, längd 150 cm
nr. 748943
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 17m, 6s
Kökssoffa, furu, 1900-talets andra hälft, längd 102 cm
nr. 748942
100 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 15m, 6s
Satsbord 3 st, bambu, höjd 62 cm och lägre
nr. 748940
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 11m, 6s
Karmstolar 4 st, rotting, 2000-tal
nr. 748938
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 17h, 7m, 6s
Trädgårdsstolar 3 st metall konstrotting
nr. 749016
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 6m, 6s
Skrivbord, nyrenässans, 5 lådor, 119 x 58, H = 78
nr. 749003
0 kr
Utropspris: 1 200 kr
6d, 16h, 53m, 6s
Rökbord, 1920-tal, ek med kopparbricka, diameter 60 cm
nr. 748921
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 19h, 5m, 6s
Sybord, 1800-tal, H=77 B=50
nr. 748918
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 59m, 6s