Utropspris
Stolar, 10 st, snarlika
nr. 746387
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 14h, 45m, 6s
Solspegel, Italien, 1900-talets andra hälft, diameter 60 cm
nr. 746386
250 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 14h, 43m, 6s
Skrivbordsstol, HÅG
nr. 746385
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 14h, 41m, 6s
Stolar, 6 st, Fritzsons, stapelbara
nr. 746383
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 14h, 37m, 6s
nr. 746381
200 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 14h, 33m, 6s
Spegel ek 91 X 35
nr. 746662
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 14h, 30m, 6s
Stolar, 3 st, Supernatural by Ross Lovegrove
nr. 746379
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 14h, 29m, 6s
Affärsdisk, monterdisk, 1900-talets mitt, ek och glas, 90 x 60, H = 90, kompletterad med lås och LED-belysning
nr. 746642
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 14h, 27m, 6s
Fåtölj, rotting, 1900-talets senare hälft, B=60
nr. 746371
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 13m, 6s
Piedestal, Kina, H = 49
nr. 746579
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 13h, 56m, 6s
Syskrin, daterat 1913, H=55
nr. 746357
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 13h, 47m, 6s
Allmogestolar 2 st 1800-tal
nr. 746556
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 13h, 36m, 6s
Bordsspegel Kina 1800-tal H=79
nr. 746554
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 13h, 35m, 6s
Speglar 2 st D=41
nr. 746551
150 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 13h, 33m, 6s
Pall, böjträ, fårskinn, 1900-talets senare hälft, H=48
nr. 746348
250 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 13h, 31m, 6s
Trädgårdsgrupp konstrotting bord med glasskiva D=89 H=73 + 6 st stolar
nr. 746540
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 13h, 26m, 6s
Bord med mässingsskiva D=60 X 52
nr. 746537
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 13h, 23m, 6s
nr. 746341
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 49m, 6s
Sidobord på hjul, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, höjd 60 cm
nr. 746339
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 45m, 6s
Spegel, 1970-tal, 122 X 87 cm
nr. 746337
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 41m, 6s
nr. 747089
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 15h, 38m, 6s
Caféstolar 4 st, böjträ, 1900-talets första hälft
nr. 746335
125 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 37m, 6s
Jalusiskåp, teak, 1900-talets senare hälft, H=75 L=113
nr. 747090
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 36m, 6s
Karmstolar ett par, kromat stålrör och formpressad plywood, 1900-talets andra hälft
nr. 746334
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 15h, 35m, 6s
15
15