Utropspris
Utropspris
Hyllsystem, 1960-tal, teak, 4 gavlar, 4 skåp, 8 hyllplan, höjd 200 cm
nr. 746103
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 7h, 29m, 21s
Soffa, Howard-stil, 2000-tal, L=250
nr. 746145
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 8h, 13m, 21s
Hörnskåp björk 1800-talets första hälft H=196 B=108
nr. 746205
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 8h, 18m, 21s
Soffa ek textil 1950-60-tal L=210
nr. 746209
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 8h, 21m, 21s
Vitrinskåp, 1900-talets tidigare hälft, H=137 L=185
nr. 746278
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 8h, 9m, 21s
Bokhyllor med bar och underskåp, 1950-tal, teak, 168 X 80 X 42 cm
nr. 746395
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 8h, 42m, 21s
Bordsspegel Kina 1800-tal H=79
nr. 746554
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 6h, 49m, 21s
Trädgårdsstolar 4 st, Byarum "Classic Nr:1", smide med klädda sitsar
nr. 746728
500 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 8h, 44m, 21s
nr. 746785
600 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 9h, 0m, 21s
nr. 747089
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 8h, 52m, 21s
Skåp, ek, 1900-talets mitt, skuren dekor, 180 X 50 X 133 cm
nr. 745276
200 kr
Utropspris: 1 500 kr
6h, 59m, 21s
Öronlappsfåtölj med fotpall barockstil
nr. 745306
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6h, 54m, 21s
Soffa öronlappsmodell barockstil L=180
nr. 745307
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6h, 55m, 21s
Bokhylla ek tot B=298 H=191
nr. 745348
300 kr
Utropspris: 1 500 kr
7h, 17m, 21s
Vitrinskåp Engelsk stil 33x46 H=175
nr. 745356
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
7h, 23m, 21s
Matgrupp rokokostil, bord 157x111 + 2st ilägg á46 H=77 + 4st stolar + 2st karmstolar
nr. 745360
600 kr
Utropspris: 1 500 kr
7h, 26m, 21s
Karmstol, Erik Kirkegaard, Danmark, 1960-tal, teak, skinnklädd sita
nr. 745413
1 200 kr
Utropspris: 1 500 kr
8h, 45m, 21s
Soffa, Dux, 1970-tal, längd 170 cm, utdragbar
nr. 745688
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 7h, 47m, 21s
Soffbord, Kurt Östervig, Jason, Danmark, 1960-tal, teak, 129 X 75 X 51 cm
nr. 745729
300 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 8h, 17m, 21s
Karmstolar 11 st, stapelbara, 2010-tal
nr. 745785
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 6h, 35m, 21s
nr. 745787
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 6h, 37m, 21s
Stol, Arne Jacobsen, "T-Stol", modell 3103, Fritz Hansen, Danmark
nr. 745889
700 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 8h, 17m, 21s
Stolar 6 st 1950-60-tal stålrör galon
nr. 745914
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 7h, 17m, 21s
Pinnstolar snarlika ,2+2+2, bok och teak, 1900-talets senare hälft
nr. 745927
750 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 8h, 29m, 21s
15
15