Utropspris
Utropspris
Willer Jörgensen olja på duk 47 X 67
nr. 751243
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 9h, 39m, 52s
Otydligt signerad olja på duk 92 X 73
nr. 750505
0 kr
Utropspris: 600 kr
9h, 47m, 52s
Thomas Hamann, litografi 9/90, 53x72
nr. 750514
1 200 kr
Utropspris: 600 kr
9h, 52m, 52s
Thomas Hamann, litografi 21/90, 60x77
nr. 750523
1 200 kr
Utropspris: 600 kr
9h, 57m, 52s
Alain Berck-Vitz, carborundumtryck 19/99, 75x56
nr. 750544
125 kr
Utropspris: 600 kr
10h, 13m, 52s
Alain Berck-Vitz, carborundumtryck 46/99, 75x56
nr. 750546
100 kr
Utropspris: 600 kr
10h, 15m, 52s
Thomas Hamann, litografi 63/90 59 X 46
nr. 750856
75 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 9h, 37m, 52s
Patrick Jannin litografi 60/60 52 X 50
nr. 750861
75 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 9h, 40m, 52s
Patrick Jannin litografi 17/20 65 X 50
nr. 750870
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 9h, 45m, 52s
Patrick Jannin litografi 3/20 65 X 50
nr. 750878
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 9h, 51m, 52s
Patrick Jannin litografi 19/60 66 X 50
nr. 750883
125 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 9h, 55m, 52s
Oscar Reuterström litografi 76/150 60 X 46
nr. 750912
125 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 10h, 17m, 52s
Oscar Reutersvärd litografi 56/99 59 X 46
nr. 750964
200 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 10h, 53m, 52s
Patrick Jannin litografi 34/60 56 X 76
nr. 750981
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 10h, 58m, 52s
Oscar Reutersvärd litografi 76/150 60 X 46
nr. 750988
250 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 11h, 2m, 52s
Oscar Reutersvärd litografi 63/100 63 X 50
nr. 750993
350 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 11h, 6m, 52s
Francois Fiedler litografi 17/30 52 X 37
nr. 750994
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 11h, 7m, 52s
Gert Kaffa, 1973, olja på duk, 51 x 75
nr. 751022
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 11h, 30m, 52s
Axel Olsson, bronshuvud på stensockel, tot H = 12,5
nr. 751047
300 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 9h, 45m, 52s
Lee Reynolds olja på duk 100 X 126
nr. 751204
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 11h, 10m, 52s
nr. 751205
75 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 11h, 11m, 52s
Ervin Andersson EA olja på duk 40 X 51
nr. 751280
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 10h, 7m, 52s
Wilhelm Holmgren blandteknik 64 X 40
nr. 751663
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 11h, 22m, 52s
Johnny Friedlander, litografi 54/99, 76x57
nr. 750492
300 kr
Utropspris: 500 kr
9h, 41m, 52s