Utropspris
Plansch 61 X 92
nr. 750985
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 28m, 51s
Jörgen Fogelqvist litografi 166/170 47 X 62
nr. 750982
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 27m, 51s
Patrick Jannin litografi 34/60 56 X 76
nr. 750981
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 26m, 51s
Oidentifierad konstnär blandteknik i plexiglas 60 X 50
nr. 750978
200 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 18h, 25m, 51s
Oidentifierad konstnär olja på duk 60 X 70
nr. 750970
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 18h, 24m, 51s
Sören Brynielsson litografi 57/150 42 X 56
nr. 750968
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 23m, 51s
John Würtz blandteknik 76 X 57
nr. 750965
950 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 18h, 22m, 51s
Oscar Reutersvärd litografi 56/99 59 X 46
nr. 750964
150 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 21m, 51s
Thor Lindeneg litografi 109/250 53 X 41
nr. 750962
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 20m, 51s
Helmtrud Nyström litografi 22/125 39 X 43
nr. 750948
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 9m, 51s
Yert Johansson litografi 92/100 52 X 42
nr. 750947
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 8m, 51s
Patrick Jannin litografi 46/60 43 X 42
nr. 750946
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 7m, 51s
Evy Sandell olja på duk 49 X 61
nr. 750942
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 6m, 51s
Yert Johansson litografi 93/100 43 X 51
nr. 750939
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 5m, 51s
Knut Anerud 2 st akvareller 44 X 31
nr. 750935
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 2m, 51s
Jörgen Fogelqvist blandteknik 47 X 66
nr. 750933
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 18h, 0m, 51s
Alexius Huber serigrafi -77 51 X 51
nr. 750930
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 17h, 57m, 51s
Helmtrud Nyström litografi 109/125 39 X 43
nr. 750926
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 17h, 54m, 51s
Osignerad akvarell 69 X 78
nr. 750917
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 17h, 49m, 51s
Oscar Reuterström litografi 76/150 60 X 46
nr. 750912
125 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 17h, 45m, 51s
Jörgen Fogelqvist EA 3/25 49 X 64
nr. 750910
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 17h, 43m, 51s
Patrick Jannin litografi 41/60 66 X 63
nr. 750909
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 17h, 42m, 51s
Patrick Jannin litografi 16/60 66 X 63
nr. 750907
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 17h, 41m, 51s
Gunilla Kumlin litografi 152/160 75 X 58
nr. 750904
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 17h, 38m, 51s