Utropspris
Utropspris
Bengt Böckman litografi + provtryck 40 X 30 och mindre
nr. 750145
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 3h, 38m, 32s
Petter Pettersson akvarell 41 X 50, Söndraby/Oppnammasjön
nr. 750158
75 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 3h, 46m, 32s
Oidentifierad konstnär foto/tryck 2 st 50 X 40
nr. 750159
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 3h, 47m, 32s
Curt Hilfon litografi 136/150 36 X 40
nr. 750194
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 2h, 44m, 32s
Gunilla Mann plansch 69 X 49, Piratens Österlen
nr. 750195
250 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 2h, 45m, 32s
Wassily Kandinsky, poster 69x99
nr. 750405
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 3h, 8m, 32s
Oidentifierad konstnär olja på duk 49 X 63
nr. 750409
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 3h, 11m, 32s
Torgny Rydehl olja på duk 62 X 73, Tylesand
nr. 750485
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 2h, 39m, 32s
Tryck 1160 X 120
nr. 750493
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 2h, 46m, 32s
Erik Håfström, olja på pannå 50x80
nr. 750525
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 3h, 2m, 32s
Oidentifierad konstnär, litografi 55/250, 81x60
nr. 750540
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 3h, 15m, 32s
Bendt Lauridsen olja på duk 59 X 89
nr. 750580
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 3h, 51m, 32s
Leif Nielsen olja på duk 75 X 100
nr. 750583
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 3h, 54m, 32s
Curt Bjernevi litografi 67/190 48 X 26
nr. 750648
450 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 3h, 10m, 32s
Curt Bjernevi litografi 108/190 48 X 26
nr. 750649
300 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 3h, 11m, 32s
Josef Schibli, färgetsning 84/200, 22 x 27
nr. 750689
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 3h, 38m, 32s
Kyrkbåt L=33
nr. 750819
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 11m, 32s
Oidentifierad konstnär olja på duk 44 X 53
nr. 750822
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 14m, 32s
Otydligt signerad olja på duk 31 X 63
nr. 750829
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 21m, 32s
Almanackor inramade 60 X 80
nr. 750830
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 22m, 32s
Ada A Nilsson olja på duk 45 X 54
nr. 750834
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 26m, 32s
Knut Arnerud 2 st akvareller 33 X 49 och mindre
nr. 750837
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 4h, 29m, 32s
Tryck 90 X 90
nr. 749931
75 kr
Utropspris: 300 kr
2h, 50m, 32s
Stafflier 2 st bla Mabef
nr. 749934
300 kr
Utropspris: 300 kr
2h, 52m, 32s