Utropspris
Tavlor + spegel 42 X 48 och mindre
nr. 748731
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 15h, 17m, 7s
Birgitte Södergaard litografier 4 st 39 X 29
nr. 748737
250 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 15h, 18m, 7s
Hansen olja på duk 37 X 45
nr. 748759
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 15h, 34m, 7s
Otydligt signerad olja på duk 45 X 65
nr. 748763
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 15h, 37m, 7s
Lundström olja på duk 32 X 40
nr. 748764
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 15h, 38m, 7s
G Svensson olja på duk 45 X 54
nr. 748765
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 15h, 39m, 7s
Otydligt signerad olja på duk 39 X 69
nr. 748766
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 13h, 48m, 7s
nr. 748769
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 13h, 50m, 7s
Folke Dahlberg litografier/mapp 4 st 45 X 55 och mindre
nr. 748784
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 13h, 52m, 7s
Gerd Hector kanvastryck 95 X 95
nr. 748798
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 14h, 0m, 7s
Miniatyrtavlor + bordslampa mm
nr. 748815
100 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 12m, 7s
Stina Brorsson, olja på duk, 60 x 70
nr. 748861
175 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 44m, 7s
Hugo Linér olja på pannå 32 X 36
nr. 748880
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 48m, 7s
Sylvia Leuchovius Rörstrand väggtavla 27,5 X 27,5
nr. 748883
450 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 49m, 7s
Alfred Gregers olja på duk23 X 30
nr. 748885
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 50m, 7s
Alf Stridfeldt blandteknik 33 X 29
nr. 748887
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 51m, 7s
Otydligt signerad blandteknik 30 X 37
nr. 748888
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 52m, 7s
Oidentifierad konstnär akryl 40 X 40
nr. 748889
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 53m, 7s
Otydligt signerad färgetsning 16/50 26 X 22
nr. 748891
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 54m, 7s
Helmtrud Nyström färgetsning 59/90 15 X 19
nr. 748892
100 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 55m, 7s
Oidentifierad konstnär triptyk litografier Lund rammått 49 X 33 och mindre
nr. 748894
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 56m, 7s
nr. 748896
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 57m, 7s
nr. 748898
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 58m, 7s
nr. 748899
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 59m, 7s