Utropspris
Utropspris
Oidentifierad konstnär, litografi 11/75, 54x40, otydligt signerad
nr. 750502
0 kr
Utropspris: 500 kr
15h, 56m, 30s
Oidentifierad konstnär, olja på pannå 73x93, otydligt signerad
nr. 750503
0 kr
Utropspris: 500 kr
15h, 57m, 30s
Tryck, rammått = 119x99
nr. 750521
50 kr
Utropspris: 500 kr
16h, 8m, 30s
Alain Berck-Vitz, carborundumtryck 68x42
nr. 750526
125 kr
Utropspris: 500 kr
16h, 11m, 30s
Alain Berck-Vitz, carborundumtryck 9/150, 68x37
nr. 750527
125 kr
Utropspris: 500 kr
16h, 12m, 30s
Hans Verduijn, etsning 2/10, 59x50
nr. 750528
50 kr
Utropspris: 500 kr
16h, 13m, 30s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 81x64, signerad "Lena B -79"
nr. 750530
0 kr
Utropspris: 500 kr
16h, 15m, 30s
Göta Fogler olja på duk 50 X 64
nr. 750578
0 kr
Utropspris: 500 kr
16h, 58m, 30s
Oidentifierad konstnär, litografi 64/75, 44x59, otydligt signerad
nr. 750621
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 6m, 30s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 99x79, signerad "Lena -77"
nr. 750626
175 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 9m, 30s
Lennart Nyström, färglitografi 133/175, 61 x 88, osignerad
nr. 750692
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 49m, 30s
Thor Lindeneg, färglitografi 112/250, 51 x 41
nr. 750693
100 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 50m, 30s
Jörgen Fogelquist, färglitografi 96/170, 52 x 50
nr. 750696
100 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 53m, 30s
Jörgen Fogelquist, färglitografi provtryck, 40 x 61
nr. 750697
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 54m, 30s
Jörgen Fogelquist, färglitografi provtryck, 46 x 39
nr. 750698
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 55m, 30s
Jörgen Fogelquist, färglitografi 10/10, 48 x 72
nr. 750700
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 57m, 30s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 1983, 54 x 85, signerad C Richard (?)
nr. 750701
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 16h, 58m, 30s
Martin Engelman, färglitografi 36/90, 85 x 60
nr. 750703
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 17h, 0m, 30s
Thomas Hamann, litografi III, 32 x 79
nr. 750707
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 17h, 4m, 30s
Bengt Böckman, färglitografi 165/199, 53 x 46
nr. 750709
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 15h, 46m, 30s
Bengt Böckman, färglitografi 61/199, 52 x 45
nr. 750710
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 15h, 47m, 30s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 1900-tal, 91 x 61
nr. 750786
350 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 17h, 0m, 30s
George Point Portkosme litografi 37/120 59 X 57
nr. 750824
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 17h, 24m, 30s
Elvy Andersson olja på duk 60 X 60
nr. 750831
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 17h, 31m, 30s