Utropspris
Utropspris
Kontorsstol
nr. 746789
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 16h, 41m, 14s
Gungstolar 5 st, "Ellan" IKEA PS, kompositmaterial
nr. 746829
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 16h, 19m, 14s
Matbord, furu, 1970-tal, 2 iläggsskivor, diameter 120 cm,
nr. 746931
450 kr
Utropspris: 800 kr
18h, 14m, 14s
Hallbyrå, ek, 1970-tal, längd 110 cm
nr. 746937
400 kr
Utropspris: 800 kr
18h, 18m, 14s
Trädgårdsstolar ett par, 2000-tal, stapelbara
nr. 747014
125 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 17h, 5m, 14s
Drinkvagn, 1900-talets slut, H=72 L=81
nr. 747071
300 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 17h, 27m, 14s
Paraplyställ, gjutjärn, 1900-talets senare hälft, H=70
nr. 747072
350 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 17h, 29m, 14s
Öronlappsfåtölj, 1900-talets andra hälft, bredd 80 cm
nr. 747097
50 kr
Utropspris: 800 kr
18h, 26m, 14s
nr. 747100
250 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 17h, 53m, 14s
Byrå, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=87 B=95
nr. 747128
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 17h, 55m, 14s
Serveringsskåp + 2 karmstolar, bonad björk, 1900-talets första hälft, 100 X 51 X 90 cm
nr. 747165
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 16h, 13m, 14s
Snurrfåtölj, 1970-tal, skinn
nr. 747166
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 16h, 15m, 14s
Skänk m. glasade dörrar, 145 x 49, H = 88
nr. 747170
75 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 17h, 26m, 14s
Sideboard, glasade dörrar, 195 x 40, H = 76
nr. 747171
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 17h, 27m, 14s
Stapelbara stolar, 9 st
nr. 747185
300 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 17h, 41m, 14s
Skåp på hjul, furu, 1900-talets senare hälft, H=190 B=101
nr. 747209
800 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 18h, 16m, 14s
Matbord, 2 st, teak, 1950-60-tal, 135 x 85, H = 74 o mindre
nr. 747224
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 18h, 6m, 14s
Solstolar, ett par, m. fotstöd, 1960-70-tal, trä och textil
nr. 747232
550 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 18h, 13m, 14s
Skrivbord och stol, 1900-talets slut, 136 X 64 X 77 cm
nr. 747335
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 16h, 20m, 14s
Stolar 4 st böjträ
nr. 747369
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 17h, 55m, 14s
Bord böjträ 115 X 75 H=73
nr. 747373
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 17h, 59m, 14s
Hyllor 4 st, 90 X 40 X 80 cm och mindre
nr. 747390
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 16h, 24m, 14s
Spegel, 1800-tal, mahogny, 190 X 84 cm
nr. 747398
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 18h, 5m, 14s
Kökssoffa, 1800-tal, längd 152 cm
nr. 747404
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 16h, 32m, 14s