Utropspris
Utropspris
Stolar 4st Blå Station, metall & böjträ Gulnade
nr. 746770
75 kr
Utropspris: 1 200 kr
4d, 10h, 53m, 18s
Matbord Haslev ek metall 159 X 105 H=74
nr. 746967
0 kr
Utropspris: 1 200 kr
5d, 10h, 52m, 18s
Stolar 6st ek 1960-tal
nr. 747012
350 kr
Utropspris: 1 200 kr
5d, 11h, 4m, 18s
Stolar, ett par, lädersitsar och metalunderrede, Sol & Luna, Spanien, 80 x 44 x 46 cm
nr. 745883
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
12h, 16m, 18s
Stol med väggstativ, John Kandell "Camilla" jubileumsutgåva
nr. 745888
1 100 kr
Utropspris: 1 000 kr
12h, 22m, 18s
Gungstol, Isabella, Karl Axel Adolfsson, Gemla, 1900-talets mitt
nr. 745910
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
11h, 20m, 18s
Däckstol Jutlandia
nr. 745949
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
11h, 45m, 18s
Karmstol, Farsø Stolefabrik, Danmark, teak och konstskinn, 1960-tal, brännmärkt
nr. 745967
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
13h, 8m, 18s
Karmstol, 1960-tal, Danmark, ek och konstskinn
nr. 745976
300 kr
Utropspris: 1 000 kr
13h, 12m, 18s
Barglob D=60
nr. 746057
900 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 11h, 3m, 18s
Fåtöljer, ett par, kromad benställning, skinndynor, 1900-talets senare hälft, B=87
nr. 746096
700 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 11h, 32m, 18s
Klaffbord, Averskogs Lammhult, björk, 1900-talets slut, 190 X 90 X 72 cm
nr. 746110
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 11h, 44m, 18s
Stolar 8 st, stapelbara, 1900-talets andra hälft
nr. 746216
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 11h, 0m, 18s
Soffbord, trä & metall & glasskiva 165x85 H=50
nr. 746217
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 12h, 35m, 18s
Barstolar 3st Blå Station, sitthöjd 65
nr. 746245
750 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 10h, 48m, 18s
Soffa funkis L=174
nr. 746247
500 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 10h, 50m, 18s
Fåtöljer ett par funkis
nr. 746248
350 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 10h, 51m, 18s
Matbord, 1960/70-tal, 2 iläggsskivor, diameter 112 cm
nr. 746326
2 200 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 12h, 44m, 18s
nr. 746334
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 12h, 56m, 18s
Stolar, 3 st, Supernatural by Ross Lovegrove
nr. 746379
600 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 11h, 50m, 18s
Konferensbord, 2000-tal, H=72 L=240
nr. 746480
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
12h, 59m, 18s
Klaffbord, mahogny, 1900-talets tidigare hälft, H=74 L=121
nr. 746562
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 12h, 30m, 18s
nr. 746671
350 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 12h, 47m, 18s
Barstolar Blåstation ett par
nr. 746691
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 12h, 11m, 18s
16
16