Utropspris
Thor Lindeneg, färglitografi 112/250, 51 x 41
nr. 750693
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 10h, 40m, 47s
Maria Ronnehed, blandteknik 59 x 59
nr. 750694
300 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 10h, 41m, 47s
nr. 750695
300 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 10h, 42m, 47s
Jörgen Fogelquist, färglitografi 96/170, 52 x 50
nr. 750696
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 10h, 43m, 47s
Jörgen Fogelquist, färglitografi provtryck, 40 x 61
nr. 750697
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 10h, 44m, 47s
Jörgen Fogelquist, färglitografi provtryck, 46 x 39
nr. 750698
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 10h, 45m, 47s
Alain Berck-Vitz, blandteknik, 49 x 70
nr. 750699
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 10h, 46m, 47s
Jörgen Fogelquist, färglitografi 10/10, 48 x 72
nr. 750700
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 10h, 47m, 47s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 1983, 54 x 85, signerad C Richard (?)
nr. 750701
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 10h, 48m, 47s
Janeric Johansson, litografi 63/100, 79 x 56
nr. 750702
200 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 10h, 49m, 47s
Martin Engelman, färglitografi 36/90, 85 x 60
nr. 750703
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 10h, 50m, 47s
Patrick Jannin, litografi 21/60, bladmått 80 x 75
nr. 750704
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 10h, 51m, 47s
Patrick Jannin, litografi 7/60, bladmått 80 x 75
nr. 750705
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 10h, 52m, 47s
Thomas Hamann, litografi 50/50, 27x 81
nr. 750706
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 10h, 53m, 47s
Thomas Hamann, litografi III, 32 x 79
nr. 750707
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 10h, 54m, 47s
nr. 750708
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 9h, 35m, 47s
Bengt Böckman, färglitografi 165/199, 53 x 46
nr. 750709
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 9h, 36m, 47s
Bengt Böckman, färglitografi 61/199, 52 x 45
nr. 750710
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 9h, 37m, 47s
Blomsterstilleben, oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad E Möller -48, 59 X 44 cm
nr. 751168
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 9h, 51m, 47s
Blomsterstilleben, oidentifierad konstnär, olja på pannå,79 X 51 cm
nr. 751169
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 9h, 53m, 47s
Tavla, broderad, 1900-talets början, 53 X 44 cm
nr. 751170
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 9h, 55m, 47s
Olja på duk, oidentifierad konstnär, 79 X 44 cm
nr. 751172
350 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 9h, 57m, 47s
Oidentifierad konstnär, bronshuvud, signerat B B-m 1917, gutarstämpel "Herman Bergman Fud", H = 14
nr. 750767
750 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 10h, 32m, 47s
Göran Hausenkamp, akryl på duk, 100 X 80 cm
nr. 751287
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 10h, 45m, 47s