Utropspris
Martin Engelman, färglitografi 36/90, 85 x 60
nr. 750703
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 23h, 48m, 57s
Patrick Jannin, litografi 21/60, bladmått 80 x 75
nr. 750704
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 23h, 49m, 57s
Patrick Jannin, litografi 7/60, bladmått 80 x 75
nr. 750705
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 23h, 50m, 57s
nr. 750708
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 22h, 33m, 57s
Kyrkbåt L=33
nr. 750819
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 0h, 7m, 57s
Ada A Nilsson olja på duk 45 X 54
nr. 750834
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 0h, 22m, 57s
Alain Berck-Vitz litografi 32/99 59 X 38
nr. 750846
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 0h, 33m, 57s
Axel Olsson olja på duk 38 X 28
nr. 750847
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 33m, 57s
Petter Pettersson -87 akvarell 45 X 63
nr. 750868
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 22h, 43m, 57s
Cecilia Cafen litografi 2/20 44 X 55
nr. 750897
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 23h, 5m, 57s
Gunilla Kumlin litografi 152/160 75 X 58
nr. 750904
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 23h, 10m, 57s
Helmtrud Nyström litografi 109/125 39 X 43
nr. 750926
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 23h, 26m, 57s
Alexius Huber serigrafi -77 51 X 51
nr. 750930
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 23h, 29m, 57s
Helmtrud Nyström litografi 22/125 39 X 43
nr. 750948
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 23h, 41m, 57s
Patrick Jannin litografi 34/60 56 X 76
nr. 750981
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 23h, 58m, 57s
Francois Fiedler litografi 17/30 52 X 37
nr. 750994
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 0h, 7m, 57s
Shoichi Hasegawa, Litografi, EA. 5/50 63 X 52
nr. 751000
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 0h, 13m, 57s
Metallreliefer, ett par, jugendmodell, 51 x 24
nr. 751024
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 32m, 57s
Axel Olsson, skulptur brons på Ölandssten, tot H = 38
nr. 751044
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 22h, 43m, 57s
Axel Olsson, brons på Ölandssten, tot H = 23
nr. 751045
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 22h, 44m, 57s
Axel Olsson, bronshuvud på stensockel, tot H = 12,5
nr. 751047
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 22h, 45m, 57s
Agda Holst, olja på pannå, 42 x 32
nr. 751097
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 23h, 20m, 57s
Agda Holst, olja på pannå, 36,5 x 45
nr. 751098
50 kr
Utropspris: 4 000 kr
6d, 23h, 21m, 57s
Lolle Ljungberg 2 st olja på duk 37 X 45 och mindre
nr. 750399
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 23h, 0m, 57s