Utropspris
Nissan Engel litografi 70/100 66 X 52
nr. 750901
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 29m, 5s
Cecilia Cafen litografi 2/20 44 X 55
nr. 750897
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 26m, 5s
Tryck Matisse och svanen 58 X 58
nr. 750893
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 24m, 5s
Ute Mertens signerad tryck 50 X 71
nr. 750890
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 22m, 5s
Sven Åke Svensson olja på duk 55 X 65
nr. 750886
125 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 18m, 5s
Patrick Jannin litografi 19/60 66 X 50
nr. 750883
125 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 16m, 5s
Carl Otto Hultén litografi 61/90 63 X 73
nr. 750880
125 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 14m, 5s
Patrick Jannin litografi 3/20 65 X 50
nr. 750878
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 12m, 5s
Sven Erik Johansson litografi 24/260 58 X 75
nr. 750874
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 9m, 5s
Patrick Jannin litografi 17/20 65 X 50
nr. 750870
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 6m, 5s
Otydligt signerad litografi 65/350 72 X 55
nr. 750869
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 5m, 5s
Petter Pettersson -87 akvarell 45 X 63
nr. 750868
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 4m, 5s
Jörgen Fogelqvist litografi 110/215 57 X 43
nr. 750865
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 3m, 5s
Lars Gunnar Larsson litografi 22/99 37 X 43
nr. 750864
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 2m, 5s
Patrick Jannin litografi 60/60 52 X 50
nr. 750861
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 1m, 5s
Monogramsignerad olja på duk 54 X 65
nr. 750860
250 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 0m, 5s
Monogramsignerad akvarell UA 48 X 62
nr. 750858
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 59m, 5s
Thomas Hamann, litografi 63/90 59 X 46
nr. 750856
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 14h, 58m, 5s
Helmtrud Nyström litografi 73/75 39 X 39
nr. 750855
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 57m, 5s
George Point Portkosme litografi 44/50 58 X 58
nr. 750853
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 56m, 5s
George Point Portkosme litografi 58 X 58
nr. 750852
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 55m, 5s
Axel Olsson olja på duk 38 X 28
nr. 750847
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 14h, 54m, 5s
Alain Berck-Vitz litografi 32/99 59 X 38
nr. 750846
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 16h, 54m, 5s
Lennart Aschenbrenner litografi 2/96 45 X 34
nr. 750845
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 16h, 53m, 5s