Utropspris
Jörgen Fogelqvist EA 3/25 49 X 64
nr. 750910
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 27m, 37s
Oscar Reuterström litografi 76/150 60 X 46
nr. 750912
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 23h, 29m, 37s
Osignerad akvarell 69 X 78
nr. 750917
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 23h, 33m, 37s
Harmenszoon Van Rijn Rembrandt, . Efter, etsning, tryckt av Rie de Boer, 1900-talets andra hälft, 20,5 X 16,2 cm
nr. 751380
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 37m, 37s
Helmtrud Nyström litografi 109/125 39 X 43
nr. 750926
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 38m, 37s
Alexius Huber serigrafi -77 51 X 51
nr. 750930
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 41m, 37s
Jörgen Fogelqvist blandteknik 47 X 66
nr. 750933
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 23h, 44m, 37s
Knut Anerud 2 st akvareller 44 X 31
nr. 750935
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 46m, 37s
Lennart Örnebäck -38 olja på duk 33 X 39
nr. 751385
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 23h, 47m, 37s
Yert Johansson litografi 93/100 43 X 51
nr. 750939
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 23h, 49m, 37s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 54x45
nr. 751386
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 49m, 37s
Evy Sandell olja på duk 49 X 61
nr. 750942
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 50m, 37s
Patrick Jannin litografi 46/60 43 X 42
nr. 750946
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 51m, 37s
Yert Johansson litografi 92/100 52 X 42
nr. 750947
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 23h, 52m, 37s
Helmtrud Nyström litografi 22/125 39 X 43
nr. 750948
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 23h, 53m, 37s
Jens Mattiasson, etsning, 1968, 1/20, 43 X 19 cm
nr. 751394
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 23h, 59m, 37s