Utropspris
Gunnar Norrman, blyertsteckning 1957, 19 X 12 cm
nr. 749235
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 22h, 58m, 33s
Laila Arnesson, olja på duk, 40 x 49
nr. 749227
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 22h, 22m, 33s
Lasse Åberg, färglitografier, 3 st, 31 x 40
nr. 749214
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 22h, 14m, 33s
Almanackor inramade 60 X 80
nr. 749176
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 21h, 58m, 33s
Uno Svärd, olja på duk 39x66
nr. 749166
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 21h, 55m, 33s
Carl Fredrik Reuterswärd, litografi, 368/400, 20x29
nr. 749078
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 50m, 33s
Gerhard Nordström, olja på pannå, 40x25
nr. 749073
125 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 46m, 33s
Erik Ström, olja på duk, 66 X 44
nr. 749071
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 22h, 44m, 33s
Albert Larsen, landskapsmålning, olja på duk, 70 X 49
nr. 749070
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 42m, 33s
Ramar, IKEA, 6 st, 40 x 50
nr. 749106
150 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 22h, 35m, 33s
Oidentifierad konstnär olja på pannå 40 X 32
nr. 749083
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 22h, 30m, 33s
Britt-Marie Billström, olja på pannå, 72 X 59 cm
nr. 748977
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 22m, 33s
Britt-Marie Billström, olja på pannå, 71 X 59 cm
nr. 748976
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 22h, 20m, 33s
Max Walter Svanberg, tryck 2 st, 63 X 93 cm
nr. 748963
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 22h, 12m, 33s
Olja på duk, oidentifierad konstnär, kopia efter äldre förlaga, 76 X 53 cm
nr. 748959
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 22h, 8m, 33s
Skulpturer ett par brons på marmorsockel osignerade H=88
nr. 749043
450 kr
Utropspris: 4 000 kr
5d, 22h, 6m, 33s
Tavlor tryck 4 st bla Jonny Martinsson 49 X 69 och mindre
nr. 749042
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 22h, 5m, 33s
Utställningsaffisch Andy Warhol, rammått = 85x60
nr. 749009
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 21h, 32m, 33s
Helmtrud Nyström 1980 lito 72/90 70 X 62
nr. 748984
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 23h, 4m, 33s
Curt Bjernevi litografi 151/190 50 X 33
nr. 748983
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 23h, 3m, 33s
Glaskonst bl.a. Studio Åhus D=21 och mindre
nr. 748981
300 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 23h, 1m, 33s
Skulptur Kina Soap stone H=35,5
nr. 748980
150 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 23h, 0m, 33s
Plansch segel genom sekler 78x101
nr. 748949
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 22h, 41m, 33s
Jan Ingvar Nilsson olja på duk 3 st 41 X 33 och mindre
nr. 748904
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 22h, 39m, 33s