Utropspris
nr. 747464
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 33m, 56s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 57x27, otydligt signerad
nr. 747473
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 57m, 56s
Ulrica Hydman Vallien, bemålat träsnitt 42/100, 57x76
nr. 747472
125 kr
Utropspris: 3 000 kr
6d, 16h, 56m, 56s
nr. 747265
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 53m, 56s
Olja på duk, otydligt signerad, 66x59
nr. 747264
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 51m, 56s
Folke Rönnblom + 2 st tryck, rammått 45 X 36
nr. 747454
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 47m, 56s
Tavlor 3 st foto textil och collage 37 X 19,5 och mindre
nr. 747452
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 46m, 56s
Teckningar och litografier rammått 35 X 40 och mindre
nr. 747449
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 45m, 56s
Otydligt signerad olja på duk 1800-tal 29 X 23
nr. 747447
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 16h, 43m, 56s
John Coward 1979 akvarell 9 X 27
nr. 747445
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 42m, 56s
Akvarell, oidentifierad konstnär, 25 X 20 cm
nr. 747236
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 16h, 41m, 56s
Tryck med fruktmotiv 3 st rammått 37 X 48
nr. 747442
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 40m, 56s
Mats Aronsson akvarell 24 X 43
nr. 747436
100 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 16h, 34m, 56s
Gunnar Hasselgren kolteckningar 2 st 23 X 30
nr. 747429
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 27m, 56s
nr. 747410
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 16h, 12m, 56s
Otydligt signerad olja på pannå 24 X 27
nr. 747405
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 16h, 9m, 56s
89 X 69 cm (1927-1965) olja på duk, 89 X 69 cm
nr. 747155
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 23m, 56s
Louis Zelig, olja på duk 2 st, 47 X 32 cm
nr. 747148
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 11m, 56s
Hans Johnfors, etsningar 2 st 33 X 38 cm och mindre
nr. 747147
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 9m, 56s
Carl Fredholm, olja på pannå, 33 x 42
nr. 747377
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 17h, 56m, 56s
Knut Anerud, olja på pannå, 1975, 69 x 58
nr. 747375
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 17h, 54m, 56s
Per Svensson, 1976, färglitografi 18/100, 49 x 64
nr. 747372
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 52m, 56s
Uno Svensson, blandteknik på pannå, 27 X 19 cm
nr. 747363
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 17h, 44m, 56s
Ingvar Carlsson olja på duk +Tina Lundgren 2 st litografier, Kristianstadmotiv 29 X 39 och mindre
nr. 747358
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 40m, 56s